Fotbalový víkend na Tempu (6.-7.9.2003)

Autor: Jiří Formánek <jiri.formanek(at)caramba.cz>, Téma: Informace, Vydáno dne: 09. 09. 2003

První víkend v září se fotbalový život na Tempu rozběhl naplno. Do soutěží zasáhla mužstva všech kategorií a jednalo se o vstup velice úspěšný. V osmi utkáních jsme 7x nastoupili na hřištích soupeřů a pouze mladší přípravka hrála doma.

Dosáhli jsme šesti vítězství a pouze “A“ mužstvo a starší žáci prohráli. Celkově jsme vstřelili 27 branek a 15 jich inkasovali. Střelecky se blýskl Václav Nechvíla, který za “B“ mužstvo vstřelil hattrick a za “A“ mužstvo přidal ještě jednu branku. Kanonýrem víkendu se však stal Dan Pokorný z mladší přípravky, který v jednom utkání vstřelil čtyři branky.

Víkendová bilance FC Tempo Praha:

FC Tempo 8 6 0 2 27:15 18 bodů

Jediným mužstvem, která zahajovalo na domácím hřišti byla mladší přípravka, která si vcelku snad poradila 9:0 s Juniorem, a úspěšně tak odstartovala do soutěže vysokým vítězstvím.

Starší přípravka začínala s mužstvem Řep a napodobila své mladší spoluhráče a zvítězila 2:1, kdy šťastnými střelci byli Ondřej Strnad a o osudu utkání rozhodl svou brankou Erik Čech.

Mladší žáci prohrávali ve svém prvním letošním mistrovském utkání po patnácti minutách už 2:0, ale díky kolektivnímu bojovnému výkonu utkání otočili a zvítězili 4:3 poté, co brankář Dominik First chytil v poslední minutě pokutový kop.

Starší žáci díky několika individuálním chybám prohráli s mužstvem Bohemians 5:2.

Mladší dorost, po sestupu do I. třídy, zvládl roli favorita a porazil Junior přesvědčivě 4:1.

Starší dorost si v I. třídě poradil s Újezdem, kdy vedl do poločasu po brankách Ondřeje Havlase a Ondřeje Vildmana, ale v druhém poločase se stáhl do defenzívy a obával se o výsledek, přesto zvítězil 2:1.

Rezervní tým mužů se utkal s rezervou sloučeného oddílu Slavoj/Podolí a byla z toho jasná výhra 5:2. Tři branky vstřelil Václav Nechvíla, dvě Zdeněk Chrudimský.

První mužstvo nastoupilo na hřišti ambiciózní Přední Kopaniny a přestože hrálo téměř půl hodinu přesilovku o jednoho muže, prohrálo těsně 2:1.