Fotbalový víkend na Tempu (12.-14.9.2003)

Autor: Jiří Formánek <jiri.formanek(at)caramba.cz>, Téma: Informace, Vydáno dne: 16. 09. 2003

Druhý fotbalový víkend podzimní sezóny nebyl tak úspěšný jako ten první, přesto mužstva Tempa dosáhla pozitivní bilance, čtyřikrát vyhrála dvakrát remizovala a dvakrát prohrála.

Zatím velice dobře si vede mladší přípravka, která ve dvou zápasech vstřelila 15 branek a pouze jeden inkasovala. Stejně tak bez ztráty bodu zatím jsou mladší žáci, kteří porazili doma Lokomotivu, mladší dorost, který rozstřílel Řepy 8:0 a starší dorost, který porazil Uhříněves.

Po třech brankách vstřelili Daniel Pokorný z mladší přípravky do sítě Vyšehradu a levý krajní obránce Tomáš Hlavík v utkání s Lokomotivou.

Víkendová bilance FC Tempo Praha:

FC Tempo 8 4 2 2 27:11 14 bodů

Na bilanci tohoto víkendu je zajímavé, že přestože jsme vstřelili stejně branek jako v tom minulém a inkasovali o čtyři méně, tak Tempo získalo o čtyři body méně.

Mladší přípravka
Mladší přípravka si zatím vede velice dobře a i ve svém druhém utkání, tentokrát na domácí půdě zvítězila 6:1 nad Vyšehradem. Hattrickem se blýskl Daniel Pokorný, který zopakoval svůj výborný výkon z prvního mistrovského zápasu. Utkání se vyvíjelo jednoznačně a soupeř z Vyšehradu se zmohl na odpor až ve druhém poločase, kdy vstřelil jedinou svou branku.

Starší přípravka
Starší přípravka hrála už v pátek a tentokrát na hřišti Radotínského SK. Utkání se začalo velice slibně a už ve třetí minutě se trefil Ivo Flaks. O pět minut později přidal druhou branku Tempa Ondřej Stejskal. Radotín však ještě do poločasu srovnal krok a vstřelil dvě branky, takže do kabin se šlo za nerozhodného stavu, který vydržel po celý druhý poločas.

Mladší žáci
Mladší žáci nastoupili proti Lokomotivě a v osmé minutě se po sraženém centru Petra Heráně ujali vedení. Lokomotiva pak přidal páru a zápas dvěma rychlými brankami otočila na 2:1. Proti však byl hrdina utkání Tomáš Hlavík, který do poločasu z volného přímého kopu srovnal na poločasových 2:2. Hlavík úřadoval i po přestávce, kdy vstřelil další dvě branky. Tečku za utkání udělal v poslední minutě David Balun a pečetil na 5:2.

Starší žáci

Starší žáci, stejně jako mladší dorost hostili mužstvo z Řep a utkání jim určitě nevyšlo, tak jak si představovali. Inkasovali ve dvacáté minutě a podruhé v šedesáté. Snížení z kopačky Petra Kuželky přišlo o pět minut později, ale to bohužel nestačilo ani na bod.

Mladší dorost
Naopak mladší dorost v pohodě poklidu zastřílel a Řepy rozstřílel vysoko 8:0. Branky si rozložil rovnoměrně do obou poločasu a zatím neokusil hořkost porážky.

Starší dorost vedl do poločasové přestávky 1:0 a to díky brance Jakuba Novosada. Další dvě branky přidal v závěru utkání Ondřej Havlas. Hosté pak už jenom snížili na konečných 3:1. Jedinou kaňkou na získaných třech bodech ve druhém zápase je neproměněná penalta Zdeňka Slavíčka.

“B“ muži
Rezervní tým nastoupil proti rezervě Kopaniny a stejně jako první tým podlehl Kopanině 1:2. O jedinou branku domácích se postarala, po chybě hostujícího brankáře, posila z “A“ mužstva Jaroslav Březina.

“A“ muži
Derby proti Cholupicím se hrálo za velice sychravého počasí, přesto se bylo na co koukat. V prvním poločase bylo jasně lepší hostující mužstvo a také se díky trefě Šimka ujalo vedení. Proti však byl kanonýr Dedek, který hned za tři minuty odpověděl a svým prvním letošním gólem srovnal na 1:1. Ve druhém poločase bylo aktivnější Tempo a spálilo několik vyložených šancí a tak s soupeři rozešli smírně.