Ml. žáci: Domácí vysoká výhra nad Kačerovem

Autor: Jiří Formánek <jiri.formanek(at)caramba.cz>, Téma: Mladší žáci, Vydáno dne: 28. 09. 2003

Minulý víkend prohráli mladší žáci na Meteoru a proto chtěli tento víkend tuto prohru napravit a potvrdit svůj dobrý start do soutěže. Soupeřem jim byl SEMI Kačerov, který však byl zatím bez bodu na předposlední příčce tabulky.

Do branky se postavil Petr Flaks a udržel své první utkání bez obdržené branky. Celkově sestava doznala několika změn proti minulému zápasu na Meteoru a na hřišti to bylo znát především ve druhém poločase, kdy soupeř, který byl povětšinou ročníku 1992, nestačil.

FC Tempo – SEMI Kačerov 7:0 (3:0)

Branky FC Tempo: 22., 23., 40. a 50. Hakl, 30. Burian, 35.Vlasák 49.Balun

Sestava FC Tempo:
Flaks – Procházka, Matějka, Balun, Hlavík – Burian(40.Houška), Heráň, Čermák(43.Pavel), Selichar(33.First) – Hakl(50.Větrovec), Vlasák(36.Novák)

Utkání začalo Tempo aktivně a v hned v první minutě trefil Hakl břevno. V 5. minutě se po ideální přihrávce netrefil Vlasák. V 19. minutě trefil Heráň vzdálenější tyč a drtivý tlak Tempa nebyl zatím vyjádřen gólově. Tempo nepouštělo Kačerov na svoji polovinu a brankář Flaks si pouze jednou sáhl na míč.

Ve 22. minutě na sebe vzal zodpovědnost Lukáš Hakl a samostatnou akcí přes polovinu hřiště otevřel účet utkání 1:0. O minutu později hledal přihrávkou Vlasák Heráně, ale ten v ideální situaci střílel z první, ale bohužel minul.

Výkop od branky Kačerova však skončil na kopačce Hakla a ten chytrým obloučkem zvýšil na 2:0. Pár sekund před poločasem po levé straně utekl Hakl a na zadní tyči našel Václava Buriana, který zvýšil na 3:0 a vstřelil svůj první mistrovský gól za Tempo.

Ve druhé minutě druhé poločasu se branky dočkal Vlasák, který po skrumáži před brankou dorážkou zvýšil na 4:0. O dvě minuty později střílel Balun z hranice velkého pokutového území nad.

Ve čtyřicáté minutě vyrobila obrana Kačerova hrubou chybu a tu potrestal Hakl 5:0 a dovršil tak svůj hattrick.

Ve 49. minutě vymyslel perfektní akci Petr Heráň, chytře našel Davida Baluna a ten se nemýlil 6:0.

Deset minut před koncem vstřelil svůj čtvrtý gól Lukáš Hakl tak završil svůj výborný výkon i střelecký účet zápasu. Branky se nedočkal Tomáš Hlavík, který měl několik střeleckých pokusů, ale přes výborný výkon mu nebylo přáno.