Fotbalový víkend na Tempu (27.-28.9.2003)

Autor: Jiří Formánek <jiri.formanek(at)caramba.cz>, Téma: Informace, Vydáno dne: 29. 09. 2003

Další fotbalový víkend na Tempu byl opět nadmíru úspěšný, mužstva Tempa dosáhla pozitivní bilance, šestkrát vyhrála a pouze dvě nejmladší mužstva prohrála.

Potěšila obě vítězství mužských celků, “A“ muži porazili Meteor, “B“ muži Nusle. Starší i mladší dorost si drží svou neporanitelnost a vyhřívají se na výsluní svých soutěži. Starší žáci poprvé vyhráli a zrovna s rivalem z Braníka. Mladší žáci si lehce poradili s Kačerovem 7:0, když čtyři branky vstřelil Lukáš Hakl, který odehrál i část zápasu za starší žáky.

Víkendová bilance FC Tempo Praha:

FC Tempo 8 6 0 2 22:16 18 bodů

O tomto víkendu vyhrála všechna mužstva od “A“ mužů až po mladší žáky. Z osmnácti inkasovaných branek jich jedenáct dostali ti nejmladší, takže na zbývajících šest mužstev zbylo pouhopouhých 5 branek. Čisté konto udrželi brankáři “B“ mužů, mladšího dorostu a mladších žáků – Socha, Kolařík a Flaks.

Mladší přípravka
Mladší přípravka zaskočila favorizovaný Real a do poločasu nasázela trápícím se hostům dvě branky. Druhý poločas však patřil hostům, kteří naše mladíčky jasně přehráli a v průběhu druhého poločasu vstřelili pět branek. Znát byla absence jedné z opor - Davida Oceláka. Mladší přípravka prohrála 2:5.

Starší přípravka
Starší přípravka prohrála, aniž by vstřelila branku, na Čechii Smíchov 0:6.

Mladší žáci
Mladší žáci si snadno poradili s Kačerovem, porazili ho jednoznačně 7:0. Čtyři branky vstřelil Lukáš Hakl. Svůj první mistrovský gól vstřelil těsně před poločasem Václav Burian. Čisté konto udržel poprvé v sezóně Petr Flaks. Podrobná reportáž.

Starší žáci

Svěřenci Antonína Tichého se díky ohromné vůli a bojovnosti dočkali prvního vítězství v sezóně a porazili konkurenční Braník 2:1.

Mladší dorost
Mladší dorost jel na hřiště Braníka bojovat o čelo I. třídy a díky výbornému výkonu si dorostenci udrželi neporanitelnost a zvítězili nejtěsnějším výsledkem 1:0. Podrobná reportáž.

Starší dorostenci, stejně jako mladší, bojovali o čelní pozici ve své soutěži s rezervou Xaverova a vedli si úspěšně. Hosty z Horních Počernic porazili 4:2, když dvě branky vstřelil Ondřej Havlas. Podrobná reportáž.

“B“ muži
Rezervní tým hostil na domácím hřišti ambiciózní Nusle a porazili hosty z Nuslí těsně 1:0

“A“ muži
“A” muži v minulém kole překvapivě porazili Aritmu a tentokrát hostili Meteor a hodlali získané body potvrdit. To se přes komplikace během zápasu podařilo po vítězství 5:2. Dvě branky vstřelil Václav Nechvíla a první přeborový dal Jaroslav Březina. Podrobná reportáž.