Zasloužený vyhazov z poháru: D. Měcholupy - Tempo 3:0

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: A muži, Vydáno dne: 30. 09. 2003

Rozhodčí: Koďousek - Formánek, Tichý.
ŽK: Hurka, Glos, Nechvíla.
ČK: Glos.
FC Tempo: Socha - Valášek, Vrzal, Hlavička, Komorník - Glos, Budák, Březina (58. Havlas) - Hurka (46. Nechvíla), Krajči (46. Dedek) - Žalud.

Ve třetím kole jsme se rozloučili s účastí v Poháru PFS porážkou 0:3 na hřišti Dolních Měcholup, účastníka I.A třídy. Nutno řici, že zcela zaslouženě. Soupeř byl rychlejší, důraznější i efektivnější. Nic nám nebyla platná ani přesilovka po vyloučení domácího hráče.

Zápas začal vyloženou šancí Březiny, který nedotáhl sólový nájezd. Ve vyrovnaném prvním poločase otevřeli skóre domácí po chybě kapitána Valáška, jenž ve 34. minutě zpracoval míč přesně na kopačky domácích. Po oplácení faulu Glose byl vyloučen měcholupský hráč a nabídl nám hru v početní převaze.

Do druhého poločasu nastoupili i Nechvíla s Dedkem, ale snahu o vyrovnání zmrazil hrubou chybou gólman Socha, jenž netrefil míč a vybídl Měcholupy k druhé brance v naší síti.

Dostali jsme se sice do tlaku, ale domácí podnikali smrtící brejky, ale jen zásluhou Sochy, který se snažil napravit svou chybu, jsme neinkasovali potřetí.

Podařilo se nám snížit Nechvílou, ale sudí Koďousek nepochopitelně branku neuznal pro údajný faul na brankáře. V samém závěru byl po přísné druhé žluté kartě vyločen Glos. Definitivní podobu výsledku dali domácí v poslední minutě, a uštědřili nám tak nepříjemnou lekci a postoupili do čtvrtého kola.