"B" muži: Nepovedený druhý poločas na Modřanech...

Autor: Ondřej Havlas <havli(at)e-sports.cz>, Téma: B muži, Vydáno dne: 01. 11. 2003

SK Modřany   -  FC Tempo Praha
6:1 (1:0)

Branka Tempa: 47. Krajči z penalty.
FC Tempo: Socha – Semela (Klouda), Šafránek L. (Dejl), Trikal, Blümel – Kruml (Lukačovič), Šafránek R., Krajči, Novosad – Havlas, Chrudimský.

Vstup do zápasu nevyšel ani jednomu mužstvu. První šanci měl Zdeněk Chrudimský, který vystřelil z 25 metrů, trefil břevno a dorážející Havlas netrefil z úhlu bránu. V dalším minutách nebyla ani jedna výraznější šance. Po půlhodince hry fauloval mladší dorostenec Trikal domácího útočníka ve vápně a kopala se penalta.

Tu přiběhl kopat brankář a bez problému proměnil. Do konce poločasu zahrávalo Tempo dva přímé volné kopy v blízkosti branky, ale oba skončily střelou do zdi.

Druhý poločas začali lepé hosté. Dlouhý balón za obranu od Lukáše Krajčiho směřoval na Zdeňka Chrudimského a ten byl falouván brankářem ve vápně. Lukáš Krajči vystřelil do stejného místa jako se kopala první penalta a Tempo vyrovnalo na 1:1. Za další minutu dostal Havlas výborný míč do vápna od Chrudimského, ale ve stoprocentní šanci nedal. Další průběh utkání ovládli domácí. Během 20 minut dali dva góly a bylo rozhodnuto. Čtvrtý gól si dal bohužel vlastní Robert Šafránek. Gól na 5:1 daly Modřany po výborně kopnutém rohu. A gólovou tečku v poslední minutě z rychlého protiútoku....