Řeporyje klesly na úplné dno přeborové tabulky

Autor: Jiří Formánek <jiri.formanek(at)caramba.cz>, Téma: Informace, Vydáno dne: 13. 04. 2004

Vedoucí Motorlet, který v minulém kole zaváhal a pouze remizoval na Meteoru, jen těsně porazil průměrné Malešice. Na jaře už počtvrté z pěti zápasů vyhrál, ale vždy to bylo pouze o jednu branku. Druhá Kopanina, které už na záda dýchají na jaře lepšící se Cholupice, urvala tři body na Zličín, o nichž rozhodla penalta kapitána Cigánka pět minut před poločasem.

Přestože Vršovice doma prohrávaly v poločase o jednu branku, nakonec se radovaly z vítězství a porazily Horní Měcholupy 2:1 a odpoutaly se ze suterénu přeborové tabulky. Cholupice porazily jasně Řeporyje 4:0 a ty tak vystřídaly na posledním místě Vršovice.