Řeporyje se pomalu řítí k záhubě

Autor: Jiří Formánek <jiri.formanek(at)caramba.cz>, Téma: Informace, Vydáno dne: 10. 05. 2004

Přestože se tento týden hrálo teprve 24. kolo pražského přeboru mužů, tak většina hráčů, trenérů a především funkcionářů bedlivě sleduje i výsledky pražských divizních týmů, které jsou ohroženy sestupem.

Ve víkendovém kole přeboru nejvíce zaujala jasná výhra Vršovic nad Meteorem a potvrzení poslední příčky pro Řeporyje, které si doma nedokázaly poradit s Radotínem a prohrály 3:1 a ještě přišly o dva vyloučené hráče.

V souboji o třetí příčku Horní Měcholupy doslova rozstřílely Cholupice 5:1, když hattrick zaznamenal Hádek. Vedoucí Motorlet sice prohrával o poločase jedna nula na Střížkově, ale ve druhém poločase utkání otočil a vyhrál 5:1.

Neuvěřitelně vyrovnanou tabulku a především její střed nabízí přebor mužů. Mezi pátým a jedenáctým týmem je rozdíl pouhých dvou bodů a jediné bodové zaváhaní, tak může znamenat významný posun dolů k případným sestupovým příčkám.

Královice - Př.Kopanina 1:1 (1:1)
branky: Randa (8) - Charvát (30)
rozhodčí Theimer 80 diváků

Horní Měcholupy - Cholupice 5:1 (2:0)
branky: Hádek 3 (45,63,79), Procházka (17), Engel (55) - Kuneš (88)
rozhodčí Chytil 110 diváků

FC Zličín - Aritma 0:1 (0:1)
branky: Jarský (10)
rozhodčí Stumpf 80 diváků

SK Vršovice - Meteor 3:0 (2:0)
branky: Klečák (12), Kostroun (40), Šimlinger (59)
rozhodčí Černý 80 diváků

FC Zličín - Rapid Malešice 1:0 (1:0)
branky: Chrž (30)
rozhodčí Kalenda 100 diváků

Řeporyje - Radotínský SK 1:3 (0:1)
branky: Houba (57) - Brabec (27), Petr (47), Matoušek (78)
ČK: Dufek, Štěpánek R.(oba Řeporyje)
rozhodčí Chládek 50 diváků

Tempo - Kyje 0:0
rozhodčí Vojtěch 120 diváků

FC Střížkov B - Motorlet 1:5 (1:0)
branky: Borzič (28) - Hendrych 2 (58,80), Patera (55), Machurka (65), Stupka (72)