Střelecká nemohoucnost: Háje B - Tempo B 3:1

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: B muži, Vydáno dne: 20. 09. 2004

"Jak dát gól?", tak se dá stručně popsat zápas béčka na hřišti vedoucích Hájů. "Přestože jsme si vypracovali sedm stoprocentních šancí a soupeře jsme přehráli, vítězství naše nebylo," smutnil po zápase trenér Milan Dejl.

V 17. minutě musel bý ze hřiště po žlutém faulu domácích odnesen Trnka a nahradil jej dorostenec Rybčak. Takřka vzápětí se domácí ze standardní situace ujali vedení. Háje nadále hrály poměrně tvrdě, Tempo se v koncovce nemohlo prosadit a v 68. minutě po chybě Lukačoviče ve středu pole inkasovalo podruhé. Když dvanáct minut před koncem Blümel nezabránil centru, bylo to 3:0. Paradoxně se tak stalo v době, kdy si tempo vytvořili velké množství šancí. Výsledek kosmeticky upravil v 87. minutě Dvořák z trestného kopu.

Háje B - Tempo B 3:1 (1:0)
Branka Tempa: 87. Dvořák. FC Tempo: Tala - Blümel, L. Šafránek, Dvořák, Trnka (17. Rybčak) - Dejl, Nechvíla, R. Šafránek, Lukačovič - Skála, Klouda.