Ml. dorost: FC Tempo - Troja 1:6

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: Mladší dorost, Vydáno dne: 29. 09. 2004

Mladší dorostenci na lídra soutěže nestačili. Mohou se utěšovat tím, že mu zatím jako jediný tým soutěže dokázali vstřelit gól. Dokonce se díky němu dostali zásluhou Pavla Trikala do vedení, ale od 20. minuty zápasu na hřišti existoval jen jeden tým. V 63. minutě dostal Pavel Trikal, stejně jako jeho sok, druhou žlutou kartu a byl vyloučen.

FC Tempo - Troja 1:6 (1:3)
Branka Tempa: P. Trikal.
ČK: 63. P Trikal.
FC Tempo: Kubín (58. Švasta) - Podroužek, Schmidt, Jirků, Basl - Hlavík, Kuželka, P. Trikal, Turek (41. Ptáček) - Zíma, Strnad (55. Hurka).

Troja, která v uplynulých pěti kolech neztratila ani bod a měla obdivuhodné skóre 41:0, přijela na Tempo svou víťeznou šňůru prodloužit. Troja přistoupila k zápasu trochu zvolna a Tempo se postupným tlakem propracovalo až k vedoucímu gólu, o který se postaral Trikal. Tempo se poté nechalo ukolébat a vzápětí dostalo tři rychlé branky. Po poločase se Troja trefila do branky Tempa ještě třikrát a poté, co se nechal zbytečně vyloučit Trikal, se s výsledkem už nic nedalo dělat. Příjemným překvapením se stal opět Martin Basl. Ač starší žák, stává se tahounem mladšího dorostu a podle trenéra Tichého byl nejlepším hráčem na straně Tempa. Tempo se v neděli představí na hřišti Řep, kde chce po čtyřech zápasech navázat na vítěznou serii z úvodu soutěže.