V sobotu souboj desetibodových na Královicích

Autor: Jiří Formánek <jiri.formanek(at)caramba.cz>, Téma: Představujeme soupeře, Vydáno dne: 30. 09. 2004

FC Tempo porazilo v minulém kole vysoko ještě nedávno divizní Aritmu 6:2, když utkání rozhodl dvěma góly po poločasové přestávce Havlas a ve středu si v osmifinále poháru mužů PFS snadno poradilo s rivalem z Modřan 7:1, když hattrick nastříleli Nechvíla i Havlas.

V osmém kole pražského přeboru čeká na Tempo mužstvo Královic, které prozatím získalo stejný počet bodů, tedy deset. V minulém kole Sokol Královice prohrál na Libuši, když v průběhu utkání prohrával 2:0 a snížit na konečných 2:1 se mu podařilo až v poslední minutě.

Utkání Sokol Královice - FC Tempo se hraje v sobotu 2. října 2004 už od 16,00 hodin. Hlavním rozhodčím utkání bude Luboš Váša, na čarách mu budou asistovat Lukáš Theimer a Lukáš Obst. Delegátem utkání PFS bude pan Václav Hájek.

Tempo nechalo v týdnu odpočívat kapitána Petra Dedka, stejně jako Radka Soumara. Uspokojivý zdravotní stav potvrdil v pohárovém utkání na Modřanech Radim Trusina i Michal Vrba.

Tempo Královicím podlehlo v posledním mistrovském utkání na domácím hřišti 1:2 a zde si máte možnost přečíst reportáž z tohoto utkání: Vítězství s větrem v zádech: FC Tempo – Královice 1:2 , která rozpoutala nebývale vášnivou diskuzi plnou protichůdných argumentů.