Ml. žáci B: Druhý triumf během jednoho víkendu

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: Mladší žáci, Vydáno dne: 17. 01. 2006

Po sobotním vítězství na domácím turnaji si mladší žáci B dojeli v neděli pro další turnajový primát do Dobřichovic!

"Na turnaj jsem odjížděl s určitými obavami, jak ho hoši zvládnou po sobotním celodenním maratonu na Tempu, ale kluci podali opět výborný a koncentrovaný výkon s cílem co nejlépe uspět. Primát si dnes zaslouží obránce Jirsák za vynikající výkon a kapitán Flaks, který dnes opět získal titul nejlepšího střelce se 16 góly, čímž jsme završili tento fantastický víkend. To nic nemění na tom, že je potřeba stále co zlepšovat. Za skvělý víkend patří všem zúčastněným hráčům velký dík. Značka FC Tempo určitě dnes opět získala na jméně!," mnul si ruce trenér Ivo Flaks.

Turnaje ročníku 94 pořádaného ABC Braník v hale Bios Dobřichovice se zúčastnilo těchto 7 mužstev: ABC Braník, AC Sparta Praha, Bohemians Praha, Fotbalová škola Litvínov, Tatran Sedlčany, FC Tempo a Junior Praha. Hrálo se systémem každý s každým 1x11 minut.

Sestava: Žurav - Stejskal, Lehký, Jirsák, R.Čech, E.Čech, Flaks, Mašek.

Výsledky:

Tempo - Litvínov 3:2
Branky: Flaks 3
Prohráváme 0:2, ale drtivým tlakem a nástupem Ivoše strháváme vítězství na svou stranu.

Tempo - ABC Braník 9:0
Branky: Flaks 4, Mašek 2, E.Čech 2, R.Čech
Soupeře deklasujeme a jdeme dál.

Tempo - Tatran Sedlčany 1:0
Branka: Flaks
Napínavý zápas proti hráčům r.95 hrajícím pěkný fotbal, který důležitým gólem rozhodl Flaks a jdeme do boje o nejvyšší mety.

Tempo - Junior 4:0
Branky: Flaks 4
Proti nejslabšímu soupeři turnaje zaslouženě vyhráváme a jdeme dál.

Tempo - AC Sparta Praha 1:3
Proti dalšímu soupeři r.95 během čtyř minut prohráváme 0:3, vzápětí snižuje Ivoš, hra se vyrovnává, ale na srovnání výsledku je již málo času.

Tempo - Bohemians Praha 4:2
Branky: Flaks 3, E.Čech
Velmi důležitý zápas. Výhra znamená triumf, prohra 3. místo, kluci se do toho opřeli, vedeme 3:0, soupeř snižuje na 3:1, přichází hrubka E.Čecha a soupeř snižuje na rozdíl jedné branky,hala burácí, většina si přeje vítězství soupeře, které by zajistilo primát Spartě, ale v poslední chvíli stvrzuje naše vítězství Ivoš a je rozhodnuto. Po utkání propuká v našem mužstvu obrovská radost, kluci velký dík!