Ml. žáci B: Na turnaji Umbro na bronzové příčce

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: Mladší žáci, Vydáno dne: 23. 01. 2006

"Poslední lednový turnaj jsme zvládli vcelku dobře až na dva výpadky proti Vlašimi a Sázavě, kdy nás opustilo štěstí při střelbě a někteří naši soupeři byli opravdu chlapi ročníku 93. Mohu být spokojen o něco více než v sobotu a třetí místo mezi silnou konkurencí má pro nás cenu. Někteří hráči stále v hale nehrají to, co po nich vyžaduji, jinak by byl možná i ten výsledek o něco lepší. Za bojovnost v posledních dvou zápasech ale dávám pochvalu! Za zmínku ještě stojí fakt, že se ani jeden rodič nedostavil s autem a dopravu jsem musel zajišťovat s asistentem Drahonínským, což mi dost vadilo, ať to bylo z jakýchkoliv důvodů," uvedl po turnaji v Říčanech, kde jeho tým obsadil třetí místo, trenér Ivo Flaks.

Halového turnaje ročníku 93 pořádaného fotbalovou školou Umbro Říčany se zúčastnilo těchto 6 mužstev: FK Klánovice, Kavalír Sázava, FK Vlašim, FC Tempo, FK Vršovice, H.Měcholupy. Hrálo se každý s každáým 1x13 minut.

Sestava: Žurav - Fejt, Petrák, E.Čech, Mašek, O.Strnad, Flaks.

Výsledky:

Tempo - Vršovice 2:1
Branky: Flaks 2
Se soupeřem máme špatnou bilanci, a proto se to dnes snažíme změnit, rychle vedeme, ale soupeř vzápětí vyrovnává, brankou Flakse zvyšujeme na 2:1. Brankář soupeře ale skvěle chytá.

Tempo - Vlašim 1:3
Branka: Mašek
Rychle prohráváme 0:3 po dvou hrubých chybách Fejta a nedůslednosti.

Tempo - Sázava 1:3
Branka: Strnad
Po našem úvodním tlaku opět prohráváme 0:3 po náhodných střelách soupeře, opouští nás štěstí v proměňování šancí, na soupeřova brankáře vysíláme 19 střel, ale jenom jedna se ujala díky výbornému výkonu brankáře Sázavy.

Tempo - Klánovice 4:1
Branky: Strnad, Flaks, Mašek, Petrák
Hodinová přestávka nám prospěla, kluci vědí, že chtějí-li i dnes na stupně vítězů, tak musí vyhrát. Flaks je po nekonečné řadě faulů a kopanců otřesen, ale do utkání dává spolu s ostatními zbytky sil.

Tempo - Horní Měcholupy 4:0
Branky: Mašek 2, Flaks, E.Čech
Vše je otevřeno, proti relativně nejslabšímu soupeři musíme bodovat a čekat na výsledky zbývajících zápasů, kluci se snaží a zaslouženě vyhráváme.