St. žáci: Kyje - FC Tempo 2:4

Autor: Jiří Trunečka <jiri.trunecka(at)volny.cz>, Téma: Starší žáci, Vydáno dne: 02. 05. 2006

Na krutou podzimní porážku v poměru 1:5 nechali Tempáci zapomenout hned v úvodních minutách zápasu. Během prvních deseti minut totiž vstřelili Linhart, Lana a Balun tři branky, čímž hosté vykročili za vítězstvím. Komplikace mohla ve 48. minutě způsobit penalta, kterou Kyje proměnily. Jenže o čtyři minuty později, než stačili domácí lhotecké fotbalisty dostat pod tlak, znovu zvýšil vedení na bezpečný rozdíl Balun. Druhý úspěch domácích přišel až v závěru zápasu, a tak se Tempo o tři body strachovat nemuselo. "Mužstvo potvrdilo stoupající formu v zápase se soupeřem srovnatelné kvality," hodnotil duel trenér Petr Semirád.

Kyje - FC Tempo 2:4 (0:3)
Branky Tempa: Balun 2, Linhart, Lana.
FC Tempo: Flaks - Novák, Šulc (62. Janura), T. Procházka (50. D. Procházka, 69. Selichar), Čermák, Tauchman, Linhart, Balun, Vu, Mrázek, Lana.