Ml. žáci B: Tempo - Dolní Počernice 3:1

Autor: Petr Dedek <>, Téma: Mladší žáci, Vydáno dne: 15. 05. 2006

Kromě Rudy Čecha, který vstřelil hattrick a utkání tak rozhodl, chválil trenér Flaks i brankáře. Tím byl nejlepší kanonýr současného Tempa, Christ Nwogu ze starší přípravky. Poněvadž oba brankáři mladších žáků B byli zranění a bolestivě dopadl i Vojta Cahyna v zápase, který tomuto předcházel, vyřešil Ivo Flaks oříšek pozoruhodně a nečekaně.

FC Tempo - Dolní Počernice 3:1 (2:0)
Branky Tempa: Čech R. 3
FC Tempo: Nwogu - Petrák, Tintěra, Čech E., Čech R., Lehký, Fejt, Strnad O. (41. Stejskal), Mašek, Flaks, Horn.

Utkání bylo v úvodu velmi vyrovnané a Christ Nwogu opravdu musel předvést, že se dokáže poprat s míčem i rukama. Paradoxně při mírném polevení v našem výkonu jsme se dostali do vedení, když Ruda Čech přehodil vybíhajícího brankáře na 1:0. Starší bratr Erik Čech se nechtěl nechat zahanbit a vyslal prudkou střelu, kterou však gólman Dolních Počernic vyrazil přímo k nohám Rudy a bylo to 2:0 pro Tempo. I před poločasem musel znovu ukázat brankářské umění Christ Nwogu.

Ovšem na přímý kop pod břevno ze 45. minuty nestačil a rázem bylo zaděláno na drama - 2:1. Hosté zle dotírali a několikrát nebyli daleko od vyrovnání. Ránu z milosti jim uštědřil opět Ruda Čech až v závěrečných sekundách zápasu.

"Vyrovnané utkání, první poločas vyzněl pro nás, ale nedisciplinovanost v půli druhé nám zkomplikovala život. Soupeř byl poté lepší. Jsme velmi rád, že jsme uhájili čtvrtou pozici v tabulce," nechal se slyšet po zápase trenér Ivo Flaks.