St. přípravka B: Sparta dívky - FC Tempo 7:2

Autor: Tomáš Zmatlík <tomas.zmatlik(at)fctempo.cz>, Téma: Starší přípravka, Vydáno dne: 27. 10. 2006

V první den podzimních prázdnin jsme odehráli zápas s dívkami Sparty Praha na travnatém hřišti Pragovky. Trenérky Sparty povolali tři hráčky ročníku 95 a ostatní děvčata ročníku 96. Sehrané kompatní mužstvo bez slabin nám především první poločas, který jsme prohráli 0:4, nedali šanci vážněji ohrozit kvalitní brankařku. Při pravidelném střídání dvou sedmiček se opět ukázaly základní nedostatky některých jednotlivců, přestože hrají fotbal přes tři roky. Druhý poločas jsme zamíchali se sestavou a "prohráli pouze" 2:3. Celkový výsledek 7:2 zcela odpovídá rozdílné kvalitě mužstev. Technická vybavenost a především základní návyky na hřišti i mimo hřiště, jak děvčat tak chlapců (v neděli jsem sledoval zápas SPA - Sparta) sparťanských mužstev jsou příkladné.

Sparta dívky - FC Tempo B 7:2 (4:0)
Branky Tempa: Klouček 2.
FC Tempo: Černý, Heinc - Zikán, Čermák, Kofroň, Kejklíček, Klouček, Šmíd, Hrstka, Hyršl, Holub, Jelínek, J.Moudrý, Obermajer, Oračko.