Muži B: FC Tempo B - Bílá Hora 4:5

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: B muži, Vydáno dne: 07. 11. 2006

"Mužstvo, tentokrát posílené o Mutafova, Rožánka a Netušila, začalo zápas dobře. Ve 13. minutě se proběhl Rožánek a jeho centr zavěsil hlavou Mutafov. Ve 13. minutě centroval prozměnu zleva Mutafov a Martin Havel zvýšil vedení domácích na 2:0. Hosté ale ovládli střed hřiště, zvýšili důraz a ve 25. minutě z rohu snížili na 2:1. Ve 39. minutě předvedli hosté rychlý protiútok a vyrovnali. ale Tempo dokázalo kontrovat a ve 42. minutě Mutafov, opět hlavou, zužitkoval centr Šímy. Ale byla to Bílá Hora, která začala tahat za delší konec. V deseti minutách (od 49. do 60.) dali tři góly. Dva z rohu a třetí po opakované střele, když ta první skončila na břevně. Za Tempo v závěrečném náporu snížil Březina v 71. minutě na konečných 4:5," zhodnotil utkání, hrané tentokrát na spodním velkém hřišti, asistent trenéra Jiří Klouda.

FC Tempo B - Bílá Hora 4:5 (3:2)
Branky Tempa: Mutafov 2, M.Havel, Březina.
FC Tempo: Tala - Hron, Šafránek (86. T.Trikal), Rožánek, Netušil, Lukačovič (56. Březina), M.Havel, Šíma, Budák, Mutafov (71. Chmelík), Klouda.