Muži B: SK Modřany B - FC Tempo B 3:3

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: B muži, Vydáno dne: 16. 11. 2006

Jestli áčko hraje podle stejného scénáře, tak benfika jej vzorně napodobuje. Za Tempo nastoupil Jirka Žalud, který musel v přeboru stát kvůli kartám. A ten také v deváté minutě vystřelil a jeho ránu Březina dorazil do sítě a vedli jsme 0:1. Za dvě minuty Havel rozehrál volný kop na rozběhnutého Mutafova, ten u zadní čáry zarazil a jeho přihrávku hravě zužitkoval Březina podruhé - 0:2. Ve třicáté třetí minutě se snažili do vápna proniknout Šíma se Šulcem, ale ten byl zastaven faulem a kopala se penalta. Havel s přehledem zavěsil a zvýšil na 0:3. Ve třicáté osmé minutě kopali domácí volný kop ze třiceti metrů. Na bránu vyslali technický padáček, který Tala podcenil a Modřany se vrátily do zápasu - 1:3.

Druhá půle vypadala ošklivě. Domácí zvýšili agresivitu a Tempo nebylo schopno udržet míč. Sice jsme se dostali do občasného protiútoku, kdy Žalud dvakrát minul bránu jen o kousek, ale Modřany nakonec dokázaly dvě branky vstřelit a utkání skončilo remízou 3:3.

SK Modřany B - FC Tempo B 3:3 (1:3)
Branky Tempa: Březina 2, M.Havel.
FC Tempo: Tala - T.Trikal (71. Lukačovič), Šafránek, Šulc, Žalud, Mutafov (46. Satýnek), M.Havel, Březina (90. Vaněk), Dvořák, Šíma, Klouda.