Ml. přípravka A: Parádní začátek zimní ligy

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 12. 12. 2006

Sehráli jsme první dva zápasy zimní ligy, kterou pořádá Slovan Bohnice v hale Odolena Voda. Během celé zimy odehrajeme 10 zápasů v pěti hracích dnech. Zápas trvá 2x25 minut. v neděli jsme nastoupili proti Bohemians Praha A (Střížkov) a Brandýsu nad Labem.

FC Tempo - Bohemians Praha A 11:1 (4:1)
Již od začátku bylo znát, že soupeř je podstatně slabší. Kluci ovšem nepředváděli svůj nejlepší výkon. První půlka vypadala jakoby hráli poprvé, chvíli také trvalo, než si zvykli zase na trochu jiná pravidla. Druhá půle již byla o něco lepší, ale konečný výsledek 11:1 mohl být i daleko vyšší.
Branky: Schwank 3, Sláma, Petřek a Hlaváč 2, Jelínek, Adámek.

Tempo - Brandýs nad Labem 5:1 (2:0)
Od začátku druhého zápasu bylo vidět,že soupeř je vyrovnanější a to se také odrazilo na naší hře, která už zase připomínala fotbal. Kluci měli v obou polovinách spoustu šancí, daleko lépe se pohybovali po hřišti a více si nahrávali i stříleli.
Branky: Sláma 3, Schwank, Žákovský.

Sestava: Píro - Adámek, Fikarová, Hlaváč, Jelínek, Klajbl, Petřek, Schwank, Sláma, Žákovský.