Ml. dorost: Uhříněves - FC Tempo 7:3

Autor: Milan Dejl <M.Dejl(at)seznam.cz>, Téma: Mladší dorost, Vydáno dne: 03. 04. 2007

Po sobotním utkání následovalo opět několik omluvení na zápas. Pohled na můj mobil mě před zápasy již začíná děsit. Sestava se oproti sobotě omladila a příležitost dostali další hráči. V prvním poločase měla hra stále stejný průběh. Naše převaha a pobyt na polovině soupeře a promarnění jedné příležitosti za druhou. Tato situace vyústila v poločasové skore 1:1.

Po přestávce soupeř změnil taktiku. Dlouhý nákop na útočníka a pokus o zakončení. K naší ostudě tato taktika soupeři vycházela a my jsme nenalezli protizbraň. Soupeřovu branku jsme stáli neúspěšně dobývali středem, následovala ztráta míče, dlouhý nákop, únik a branka. Obrana postupně rezignovala a umožnila dosáhnout Uhříněvsi trochu nespravedlivého výsledku 7:3. Fotbal se však hraje na branky a ty dával soupeř a my jsme umírali na krásu a jalovou převahu.

V obou víkendových zápasech jsme byli horší v důrazu v osobních soubojích, což je věc, kterou musíme v mistrovských zápasech hodně zlepšit.

Uhříněves - FC Tempo 7:3 (1:1)
Branky Tempa: Balun, Benda, Hnat.
FC Tempo: Varecha - Vu, Lacina, Nehasil, Hlavík - Čermák, Balun, Benda, Lana - Hnat, Křížek. Střídali: Flaks, Přikryl.