Ml. přípravka A: FC Tempo - Chodov 4:6

Autor: Dita Hasmanová <hasmano(at)seznam.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 04. 04. 2007

V neděli 1. dubna jsme hráli další přátelské utkání, tentokrát proti Chodovu. Počasí nám přálo, a tak jsme si i my přáli jak jinak než zvítězit. První půlka byla velmi vyrovnaná, kluci se snažili a bojovali a jejich úsilí bylo korunováno v 11. minutě krásnou akcí, kterou začal Sláma, jemuž se povedlo hezky uvolnit a svůj únik zakončil přesnou přihrávkou na Kuriše, který se ocitl úplně sám před soupeřovou brankou a přesnou střelou poslal míč do branky. To se samozřejmě Chodovu nelíbilo a odpověděl na to ve 20. minutě vyrovnávací brankou. Ve 24 minutě jsme zahrávali roh, při kterém si včas našel balon Sláma a neomylně zakončil. První půle skončila pro nás příznivě 2:1.

Úvod druhé půlky nám nevyšel a soupeř hned ve 28. minutě vyrovnává. S tím se ale kluci nehodlali smířit a ve 33. minutě se opět ujímáme vedení zásluhou Kuriše. Chodov se ale opřel do balonu a hned ve 35. minutě znovu srovnává. Ve 39. minutě se již počtvrté ujímáme vedení tentokrát z kopačky Slámy, který vystřelil po přihrávce od Adámka. Jak už to ale v tomto zápase bylo několikrát, tak Chodov opět vyrovnává hned ve 41. minutě. Po této brance kluci jaksi usnuli, snad byli unavení, začala váznout obrana a bohužel do konce zápasu skóroval již jen soupeř a to ve 45. a 47. minutě.

Pochvala tentokrát patří Davidovi Chleborádovi za krásnou hlavičku, kterou zlikvidoval jasný gól do naší brány a dále pak Martinovi Slámovi a Tomášovi Adámkovi za pěkné přihrávky na gól.

FC Tempo - Chodov 4:6 (2:1)
Branky Tempa: Kuriš a Sláma 2.
FC Tempo: Hasman - Klajbl, Petřek, Adámek, Sláma, Fikarová, Slavíček, Chleborád, Hlaváč, Jelínek, Kuriš, Klíma, Žákovský.