Ml. žáci A: ABC Braník B - FC Tempo 2:5

Autor: Ivo Flaks <flaks(at)chello.cz>, Téma: Mladší žáci, Vydáno dne: 18. 06. 2007

Poslední mistrovské utkání jsme sehráli na půdě ABC Braník. Našim cílem bylo udržet neporazitelnost v mistrovských utkáních a zakončit tak skvělou sezonu bez ztráty bodu s krásným skóre 97:8, to se nakonec podařilo. Dnes nás to stálo velké úsilí. Pět hráčů bylo nemocných, Horna jsem po poločase stáhnul, protože též odehrál část zápasu se zraněním a na mé výslovné přání, za což mu děkuji! Petrák rovněž tři týdny marodil a přesto jsem ho musel nominovat, proto se na hřišti objevil v druhém poločase kuriozní útok dvou brankářů Čutky a Jusypa.

Utkání to nebylo vůbec pohledné, ale šlo již pouze o malé derby a naši prestiž. Dnes jsem nebyl spokojen s moji pýchou a to je hra defenzivy, kluci byli jak vyměnění, do toho jim nepomáhala záloha. Střelecky se opět dařilo Maškovi.

Závěrem ještě jednou touto cestou děkuji realizačnímu týmu, rodičům za vynikající spolupráci v této sezoně a v neposlední řadě Vám kluci, i když ne vždy to bylo na krásu, což si plně uvědomuji, ale ta mohutná síla a touha po vítězství v optimální sestavě byla v některých okamžicích skvělá a určitě to bude dobrá deviza do budoucnosti. Právě proto jsem na Vás i občas hrdý, protože jste to hráli i srdcem, bez čehož to prostě nejde a poslední dny jsem o tom ani na minutu nezapochyboval! Takže díky a po zaslouženém odpočinku vzhůru do sezony 2007/08.

ABC Braník B - FC Tempo 2:5 (1:2)
Branky: 30., 55. a 57. Mašek, 1. E.Čech, 41. Jusyp.
FC Tempo: Žurav - Petrák, Lehký, E.Čech, Jirsák, Stejskal, Hájek, Mašek, R.Čech (31. Jusyp), Horn (31. Čutka), Neitsch.