Ml.přípravka C: FC Tempo - FK Dukla 7:0

Autor: Martin Vališ <martin.valis(at)dec-plast.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 20. 09. 2007

Pohodový zápas. S velkými změnami v sestavě náš tým nastoupil proti Dukle. Zápas byl zcela v naší režii. Bylo to hlavně dáno tím, že soupeř teprve mužstvo tvoří za pochodu a ještě mu chybí zkušenost. První branku se nám podařilo vstřelit "až" v 10. minutě Vaškem Luťchou. Po první brance se postupně přidávali další střelci po cca pětiminutových intervalech. První poločas jsme vyhráli 3:0, když se k Vaškovi střelecky přidali Dan Šejvl a nováček v týmu Jakub Škobis.

Ve druhém poločase se obraz hry nezměnil a byl v naší režii, soupeř měl pár náznaků šancí, ale ke střele se dostal snad jednou za celý zápas. Náš tým přidal ještě zásluhou dvakrát Štěpána Sedláře, jednou Mikuláše Vybírala a Davida Kny čtyři branky. Tím se konečný účet zápasu zastavil na 7:0. Jak se kluci vyřádili v útočení, tak pro Matěje to moc záživný zápas nebyl. Ten si zachytal až při penaltovém rozstřelu, který se nám podařilo vyhrát 10:2.

Tento zápas byl takový odpočinkový a pochvalu si zaslouží všichni hráči, ale nemohu nevyzdvihnout trošku lepší výkony hráčů: Sedláře, Škobise, Kužela, Šejvla, Kny. Věřím, že svojí bojovností a nasazením nakazí brzy ostatní hráče a budeme takto porážet i silnější soupeře.

FC Tempo – FK Dukla 7:0 (3:0), penalty 10:2
Branky: Sedlář 2, Kny, Šejvl, Luťcha, Škobis, Vybíral.
Tempo: Heřmánek - Hudák, Palička, Michl, Kny, Dvořák, Papež, Šejvl, Sedlář, Luťcha, Ondrík, Škobis, Novotný, Vybíral, Kužel.