St. přípravka B, zimní liga Háje: FC Tempo - Hostivař 6:0

Autor: Michal Netušil <mnetu(at)seznam.cz>, Téma: Starší přípravka, Vydáno dne: 25. 01. 2008

V neděli 19.1. jsme sehráli první zápas zimní ligy, kterou pořádají Háje. Čekal nás tým Hostivaře.

Zápas byl poznamenaný naší velkou marodkou a tak jsme nastoupili v sestavě s Marinovem, Jelínkem, Žákovským, Petřekem, Slavíčkem, Kurišem, Adámkem, Hasmanem a Burešem, který si při rozcvičení natáhl sval, a tak nemohl do utkání nastoupit.

Hned od prvních minut bylo jasné, kdo ovládne zápas. Byli to naši Tempáci.

Od začátku jsme si vytvořili několik slibných šancí, ale žádnou jsme nevyužili. Střelecky se poprvé prosadil až Slavíček, který otevřel skóre utkání v 7. minutě.

Do poločasu jsme ještě dokázali vstřelit tři branky, o které se podělili Kuriš, Slavíček a Hasman, který se inspiroval reklamou a dal tzv. gól z půlky.

Na začátku druhé půlky se podařilo dovršit hattrick Slavíčkovi a zvýšil už na 4:0. Poté kluci jako by se snažili dát si každý gól a zapomněli, že fotbal je kolektivní hra. Poslední branku utkání dal Jelínek po sólu přes celé hřiště a chladnokrevně zakončil na 6:0.

První utkání turnaje se nám povedlo, ale v dalším kole nás čeká o poznání těžší soupeř, Jesenice.

FC Tempo B - Hostivař 6:0 (4:0)
Branky Tempa: Slavíček 3, Kuriš, Hasman, Jelínek