St. přípravka B: SK Zbraslav B - FC Tempo B 1:4

Autor: Radek Kuriš <KurisR(at)seznam.cz>, Téma: Starší přípravka, Vydáno dne: 31. 03. 2008

Na Zbraslavi nás přivítalo větrné, ale jarní počasí. Kluci se těšili na svůj první mistrák po dlouhé zimní odmlce. Hned po 35 vteřinách úvodního hvizdu po nahrávce Tomáše Adámka střelou pod břevno otevřel skóre utkání Štěpán Kuriš.

Přestože kluci měli více ze hry a často drželi míč na soupeřově půlce, nebyli schopni častěji zakončovat. V 9. minutě po přesné nahrávce Vojty Hlaváče z pravé zálohy trefil míč za soupeřova záda Tomáš Adámek. Byla to poslední branka poločasu.

Ani druhá půle na četnost branek nezvítězila. Kluci předváděli podobný herní projev. Ve 2. minutě druhého poločasu Štěpán našel Vítka Klajbla, který potěšil oko fanouška přesnou střelou k pravé tyči a vylepšil naše skóre - 3:0.

Nešťastný soupeřův gól v 4. minutě na chvíli zdramatizoval utkání, aby po 3 minutách vše napravila krásná kombinace tria Slavíček - Klajbl - Adamek, která uzavřela skóre zápasu. Musíme vyzdvihnout příkladnou hru tělem, která jinak u nás pokulhává, obránců Davida Jelínka a Dana Klímy.

Zbývá jen dodat, Tempo zvyšte své tempo! Kluci, příště to musí být zase o kus lepší!

Zbraslav - FC Tempo 1:4 (0:2)
Branky Tempa: Adámek 2, Kuriš, Klajbl.
Tempo: Marinov - Petřek, Jelínek, Klíma, Klajbl, Večerník, Hlaváč, Bureš, Slavíček, Adámek, Kuriš.