Ml. přípravka C: Bohemians 1905 - FC Tempo 1:1

Autor: Martin Vališ <martin.valis(at)dec-plast.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 30. 05. 2008

Ve středu 28. května jsme sehráli další zápas Mini Cupu na hřišti Bohemky. Ta proti nám nastoupila v jiné sestavě, než na podzim (silnějš ). Proto nás překvapilo, že se hrálo s velice lehoučkým míčem.

Od začátku bylo vidět, že Bohemka hrála v jiném složení než s ostatními soupeři, protože jinak by musela bojovat o nejvyšší příčky Mini Cupu. Naši kluci nebyli ve své kůži a hra se neodvíjela podle našich představ, přesto pár slušných šancí bylo, ale bez gólového efektu.

Ve 13. minutě jsme prošli po pravé straně a krásný centr našel Lukyho Hroníka, který před brankou soupeře zpracovával míč a chystal se pohodlně zakončit, vtom ho ovšem sestřelil obránce Bohemky, jasná penalta! Nikdo se k zahrávání nehrnul, a tak jsem určil právě Lukyho. Věděl jsem, že je to proti fotbalovému zákonu: kdo je faulován, nemá penaltu zahrávat. Lukymu jsem ovšem dle tréninku věřil a vyšlo to - 1:0. Poločas se nám povedlo udržet za stavu 1:0.

Ve druhém poločase se hra vyrovnala, ovšem šance měla převážně Bohemka. Ve 33. minutě jsme nedokázali pokrýt hráče Bohemky a ten levou nohou vyrovnal na 1:1. Paradoxně vyrovnání nás vyburcovalo k aktivnější hře. Přicházely šance, Luky Hroník, Martin Žůrek a Dan Šejvl postupovali sami na brankáře, ale bohužel neuspěli. Zápas skončil nerozhodně 1:1.

Penalty jsme vyhráli 6:3.

"Bohužel po štěstí, které jsme měli v neděli, tentokrát se k nám odvrátilo zády. Nutno ovšem podotknout, že jsme si dnes vyhrát nezasloužili. Není proč klopit hlavy, slabší chvilka přijde na každé mužstvo a Bohemka dnes hrála skvěle. Náskok Admiry v čele Mini Cupu vzrost na 4 body. Jak tvrdím od začátku, tak pokud budeme na stupních vítězů, pak budu moc spokojený a zda bude něco navíc, tak to bude třešnička na dortu. Věřím, že páteční zápas s Benešovem zvládneme lépe," zhodnotil vystoupení svých svěřenců trenér Martin Vališ.

Bohemians 1905 – FC Tempo 1:1 ( 0:1 )
Branka Tempa: Hroník.
Penalty 3:6
Tempo: Heřmánek, Kny, Hudák, Novotný, Kužel, Sedlář, Sita, Šejvl, Michl, Ondrík, Pytlíček, Škobis, Hroník, Žůrek.