St. dorost: FC Tempo Praha - TJ Malešice Rapid 5:2

Autor: Richard Klípa <klipa.richard(at)seznam.cz>, Téma: Starší dorost, Vydáno dne: 12. 11. 2008

V předposledním kole jsme hostili doma Rapid Malešice, který se pohybuje ve spodní části tabulky. Před zápasem jsme si připomněli chyby, které jsme předvedli v zápase s Loko Vltavín na jejich hřišti, kdy tento tým se nacházel na posledním místě a my ze zápasu s ním něj vyšli jako poražení.

Horní hřiště bylo hodně mokré a místy byly kaluže a tudíž moc kombinační fotbal se na tom hrát nedal. Kluci si prvních deset minut zvykali na těžký terén a pak se začalo trošku kombinovat, předváděli akce na jeden dotek a na to se dalo i místy koukat. O náš první gól se postaral Nehasil, který si přiťukl míč, ten se mu zastavil v jedné z mnoha kaluží, nečekaně vystřelil a stav byl 1:0. Naši hráči měli chuť po vítězství a soupeře moc na naši polovinu hřiště nepouštěli. Za chvíli přišla chvíle Hurky, který zvýšil na 2:0.

Ve druhé půli jsme chtěli přidat další góly a to se nám podařilo opět Nehasilem a Francem a najednou to bylo 4:0. V tu chvíli jsme polevili a někteří hráči si začali myslet, že zbytek zápasu bude sranda. Vše bylo jinak, po jedné hrubce v obraně soupeř snížil na rozdíl tří branek a během dalších minut skoroval podruhé z nařízené penalty. To snad nakoplo naše hráče a začali opět jezdit. Rozhodčí umožnil i nám kopat desítku, kterou Hlavík proměnil a to do pravé šibenice - 5:2. Zápas skončil tímto výsledkem a nás v dalším týdnu čeká Radotín - tým, který je na druhém místě. Tam se pokusíme o překvapení kola.

FC Tempo Praha - TJ Malešice Rapid 5:2 (2:0)
Branky Tempa:Nehasil 2, Hurka, France, Hlavík z penalty.
Tempo: Flaks - Linhart, Lacina (61. Bečvář), Hlavík (80. Kvapil), Horna - Nehasil (68. Přikryl), Balun, Sehnoutka, France - Hnat, Hurka (61. Matoušek). Připraveni: Varecha, Tročil.