Ml. přípravka B2: Junior Praha B - FC Tempo Praha C 4:0

Autor: Martin Vališ <martin.valis(at)dec-plast.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 13. 11. 2008

V sobotu 8.11. jsme za deštivého počasí nastoupili na hřišti Junioru proti místnímu B týmu. V loňské sezóně jsme s Juniorem měli poměrně vyrovnanou bilanci a v posledním zápase Mini cupu jsme s nimi bojovali o druhé místo – neúspěšně. Proto měla být naše motivace vysoká.

Bohužel zápas ukázal úplně něco jiného. Bylo to naše nejhorší představení v letošním ročníku. Junior byl ve všem lepší. Kombinoval, střílel a hlavně běhal. Na začátku se ještě zranil Štěpán Sedlář, jeden z nejlepších hráčů našeho týmu, což naši hru značně rozháralo. V prvním poločase zcela zaslouženě zvítězil Junior 2:0, když naši kluci pořádně nevystřelili na branku soupeře.

Ve druhém poločase se naše hra o trošku zlepšila, byla vidět snaha kluků o kombinaci a občas i o zakončení, ale stále to vypadalo, jako by snad ještě spali. Na cestu domů nám Junior přibalil další dva góly a utrpení z naší strany byl konec.

Prohrát se může, to se stává, forma v tomto věku je hodně kolísavá, ale musí se alespoň prohrát se vztyčenou hlavou a po boji. To v našem případě neplatilo, protože jestli opravdu bojovali 4 kluci, pak je to hodně. Pro nás trenéry je to varování. Znovu musím zopakovat, že na zápasy budou jezdit jen kluci, kteří bojují pro tým a makají v tréninku. Doufejme, že v posledním kole podzimní části svou reputaci napravíme lepší hrou.

Junior Praha B - FC Tempo Praha C 4:0 (2:0)
Tempo: Papež - Hudák, Palička, Touška, Cabrnoch, Škobis, Kužel, Šejvl, Sedlář, Čihák, Granilla, Luťcha, Žůrek.