St. žáci A, ZT Admiry: Sparta dívky - FC Tempo Praha 0:3

Autor: Ivo Flaks <flaks(at)chello.cz>, Téma: Starší žáci, Vydáno dne: 01. 12. 2008

K poslednímu utkání v tomto kalendářním roce jsme nastoupili v předehrávaném duelu zimního turnaje Admiry proti mužstvu dívek Sparty. Z organizačních důvodů se toto utkání hrálo v tréninkovém areálu AC Sparta na Strahově. Do utkání jsme vstoupili s chutí, ale bez řádného zakončení. Hrálo se ve svižném tempu a celkem pohledné utkání. V 16. minutě se srazil Mašek s domácí brankářkou, která do něho zajela tak, že musel ve 21. minutě odstoupit pro zranění. Na jeho místo nastoupil Rudolf, který ve 23. minutě poslal přesnou přihrávku na Hájka a ten se nemýlil, vedeme 1:0. Ve 27.minutě Hájek nachází přesně Horna a ten zvyšuje na 2:0. Tak končí první poločas.

Po krátké přestávce vstupujeme do druhé části hry a celkový obraz se nijak nemění. Dívky se snaží hrát ve středu hřiště a po lajnách, ale jejich snaha vystřelit na naši branku končí maximálně na vápně, ale to i díky naší defenzivě, která v podstatě nedovolila za celý zápas soupeřkám vystřelit. Ve 47. minutě po individuální akci zvyšuje Horn na konečných 3:0. Našemu mužstvu se dnes nedařilo střelecky a zahodilo i ty nejvyloženější šance, v tomto dnes vynikal zejména Hájek.

Videoreportáž Vladimíra Horna z utkání ZDE

Kluci posíleni o dva hráče r. 95 Kalinu a Polívku (naše mužstvo má momentálně vysokou marodku) určitě nezklamali svoji hrou a dva výše jmenovaní hráči určitě odvedli solidní výkon. Určitá nespokokojenost z mé strany dnes panovala s velkým počtem rohových kopů, kdy jsme ani z jednoho nic nevytěžili. Ale jinak pochvala za snahu a slušně odehrané utkání s něžným pohlavím.

AC Sparta Praha dívky - FC Tempo Praha 0:3 (0:2)
Branky: 27. a 47. Horn, 23. Hájek.
Tempo: Švejda (50. Yusyp) - Tintěra, Kristek, Lehký, Polívka, Kalina, Škopek, Mašek (21. Rudolf, 67. Kabele), Dvořák, Horn, Hájek.