St. dorost, turnaj ČAFC: SK Hostivař - FC Tempo Praha 1:4

Autor: Richard Klípa <klipa.richard(at)seznam.cz>, Téma: Starší dorost, Vydáno dne: 05. 03. 2009

V neděli jsme měli za soupeře Hostivař, která se usídlila na pátém místě zimního turnaje ČAFC a my stále okupovali předposlední místo. Většinu zápasů hrajeme se soupeři vyrovnaná utkání, ale vždy uděláme hrubé chyby a prohráváme. V tomto zápase jsme se tomu chtěli vyvarovat a to se nám podařilo. Mohli jsme počítat po dlouhé době se sedmnácti hráči, což je od začátku roku rekord, jinak se scházíme horko těžko ve dvanácti lidech. Nedělní počasí nám přálo a bylo to vidět i na klukách, že jsou v pohodě a mají chuť hrát.

Už v patnácté minutě jsme vedli 2:0 po brankách Hnata a Hurky a stále se tlačili na půli soupeře. Je pravda, že některým hráčům se nechtělo vracet a pomáhat v defenzívě, ale jinak se na to dalo i koukat. Do konce půle byly nějaké šance, ale bohužel nic víc tam nespadlo.

Za zmínku stojí to, že rozhodčí chtěl hrát hned, ale náš tým si šel odpočinout do šaten a při návratu na hřiště jsme se divili prvních patnáct minut, co s námi pan rozhodčí Severýn provádí. Ve druhé polovině zápasu jsme předváděli to, co v prvních 45 minutách půle první a odměnou nám byl třetí gól v soupeřově brance, kdy z levé strany vystřelil nevystřelil Balun, ale míč síť rozvlnil - 3:0. V tuto chvíli jsme polevili a hra se vyrovnala, soupeř nás záhy potrestal brankou, kdy Flaks si křikl, že má a míč nezachytil jak by chtěl a stav byl 3:1.

Brzo jsme se oklepali a svou druhou brankou v tomto zápase Hurka zvýšil na 4:1. Tímto výsledkem zápas i skončil. Musím všem hráčům poděkovat za výkon a zejména dvou klukům ze starších žáků, kteří nám šli vypomoct a vůbec nezklamali.

SK Hostivař - FC Tempo Praha 1:4 (0:2)
Branky Tempa: Branky: Hurka 2, Hnat, Balun.
Tempo: Flaks - Selichar, Lacina, Varecha, Horna - Benda, J.Hájek, Sehnoutka, Balun - Hnat, Hurka. Střídali: Tročil, Procházka, Stejskal, M.Hájek, Bečvář, Hlavík.