Ml. přípravka B2: FC Tempo Praha C - ČAFC Praha B 6:1

Autor: Michaela Heřmánková <hermankova(at)agrofert.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 06. 04. 2009

První zápas jarní části soutěže se hrál na domácím hřišti a za krásného slunečného počasí. Poslední dobou jsme s Čafkou měli trošku problémy, ale ty jakoby odešly i s odchodem zimy.

K útoku jsme zaveleli už ve 4.minutě zápasu, kdy brankář soupeře záhadným zákrokem ještě vytáhl míč z brankové čáry. O tři minuty později jsme se mohli poprvé zaradovat. Brnkář ČAFC vykopával, míč ze vzduchu zpracoval Zdenda Sita, přiklepl Štěpánovi Sedlářovi a ten poprvé rozvlnil soupeřovu síť - 1:0. V 16. minutě si kluci role vyměnili a do tabulky střelců se zapsal Zdenda Sita po přihrávce Štěpána Sedláře – 2:0. Za tohoto stavu rozhodčí ukončil první poločas.

Druhý poločas začal svižně. Už ve 26. minutě vybojoval míč Kuba Škobis, přihrál Danovi Šejvlovi a vedli jsme 3:0. O dvě minuty později vhazoval aut Kuba Škobis na Štěpána a ten krásnou střelou pod břevno "šoupnul" skóre na 4:0. Ve 40. minutě se přece jen rozvlnila i naše síť – 4:1. Ve 44. minutě přihrál Zdenda Sita Martinovi Žůrkovi a byla z toho pátá branka pro naše barvy - 5:1. Ale ani to ještě klukům nestačilo a další kolotoč roztočil Martin Pytlíček, který našel Dana Šejvla a ten uzavřel na konečných 6:1. Hra i výsledek byl příjemným vstupem do jarní sezóny.

FC Tempo Praha C - ČAFC Praha B 6:1 (2:0)
Branky: Sedlář 2, Šejvl 2, Žůrek, Sita.
Tempo: Heřmánek – Hudák, Ondrík, Michl, Kny, Škobis, Sita, Šejvl, Sedlář, Pytlíček, Touška, Hobzík, Žůrek, Čihák,