St. žáci A: FC Tempo Praha - FSC Libuš B 5:0

Autor: Ivo Flaks <flaks(at)chello.cz>, Téma: Starší žáci, Vydáno dne: 27. 04. 2009

K dalšímu mistrovskému utkání jsme nastoupili proti sousedům z Libuše. Do utkání jsme vstoupili velice aktivně a již v šesté minutě našel Horn Stejskala, který dal krásnou vedoucí branku. Obě mužstva hrála svižně a hra se valila nahoru a dolů. Byli jsme aktivní v ofenzivní činnosti, ale bohužel bez patřičného důrazu při zakončení. V 19. minutě kopeme rohový kop, míč se dostává na hlavu Kristka, který prodlužuje na Horna a ten krásnou hlavičkou zvyšuje na 2:0. Další branku přidáváme ve třicáté minutě, kdy Hájek kope přímý kop a jeho centr se dostává k Hornovi a ten zkušeně zvyšuje na 3:0.

Do druhé části hry vstupujeme vlažně, vázne komunikace mezi hráči, zvyšuje se počet nepřesných přihrávek a opět chybí přímá střelba na branku, kluci jsou také vyvedeni z míry dějstvím okolo utkání. V 60.minutě je přerušena hra a po malé odmlce v 67. a 69. minutě po přihrávkách Stejskala zvyšuje v tuto chvíli hluboce namotivovaný Hájek na konečných 5:0 a je to tou nejsprávnější odpovědí na dění kolem. Náš výkon dnes nebyl nějak oslnivý, ale vše jsme to ustáli a připsali jsme si tři důležité body.

Dovolím si touto cestou pozvat naše příznivce a budeme rádi, když nás ve středu 29.4.09 od 17.00 přijdete povzbudit, kdy se utkáme v semifinále Poháru PFS s vedoucím celkem přeboru ze Střešovic. Hraje se na domácím hřišti.