St. žáci A: FC Tempo Praha - SK Horní Měcholupy 14:0

Autor: Ivo Flaks <flaks(at)chello.cz>, Téma: Starší žáci, Vydáno dne: 12. 05. 2009

V dalším ze série mistrovských utkání jsme přivítali netradičně ve svátečním pátečním dopoledni celek Horních Měcholup B. Po sérii náročných utkání v posledních dnech to byl soupeř, který nám nahradil čtvrteční trénink, kdy jsme měli volno. Toto mužstvo přijelo v drtivé většině složené z ročníku 95 a hned po prvních minutách bylo zřejmé, kdo bude dnes na hřišti vládnout. Během první půle si naše mužstvo vytvořilo několik brankových příležitostí a čtyři z nich se podařilo realizovat. Nepočítám několik tyčí a břeven.

Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně, začali jsme více kombinovat, soupeři zjevně docházely síly a naše mužstvo vyjádřilo drtivou převahu vstřelením dalších deseti branek, čímž jsme dosáhli celkového vítězství 14:0.

Více snad k tomuto jednoznačnému utkání není co potřeba dodat, kluci hráli v tréninkovém rytmu to, co potřebovali a co jim soupeř umožnil. Dnes nepřítomné Maška a Dvořáka nahradili v základní sestavě Rudolf a Novák, kteří určitě nezklamali.

Videoreportáž Vladimíra Horna z utkání ZDE

FC Tempo Praha - SK Horní Měcholupy 14:0 (4:0)
Branky: 8., 39., 49., 68., a 70.+1. Stejskal, 17., 18., 44. a 46. Horn, 53. a 58. Hájek, 35. Rudolf, 40.Novák, 51.Škopek.
Tempo: Žurav - Lehký, Čech, Kristek, Bláha, Stejskal, Škopek, Rudolf (56. Kabele), Novák, Horn, Hájek. Připraven: Čutka.