Ml. dorost: SK Čechie Smíchov - FC Tempo Praha 0:3

Autor: Milan Dejl <M.Dejl(at)seznam.cz>, Téma: Mladší dorost, Vydáno dne: 23. 05. 2009

V netradičním termínu ve středu v 18:00 jsme nastoupili na hrbolatý trávník Čechie Smíchov. Od první minuty domácí předvedli svoji taktiku, nakopnout míč co nejdál od vlastní branky. My jsme se nebyli schopni s touto taktikou vypořádat. Hra bez pohybu a přesné přihrávky nebyla schopna překonat obranu domácích. Mysleli jsme si, že zápas se vyhraje sám. Na to, co se odehrávalo na trávníku, se nedalo dívat. Nám se podařilo dát náhodný gól, a tak jsme šli do kabin s vedením 1:0. Bouřka v kabině veliká, ale hra ve druhém poločase byla stejná. Ani čtyři změny v sestavě nevedly ke změně. V závěru se nám podařilo Hornem a Rudolfem zvýšit na konečných 3-0. Po nejhorším výkonu sezony jsme si tak připsali povinné tři body, což byl jediný klad tohoto zápasu. Nelze než věřit, že v neděli podají kluci mnohem lepší výkon.