St. přípravka A: AFK Slavoj Podolí - FC Tempo Praha 2:0

Autor: Michal Netušil <mnetu(at)seznam.cz>, Téma: Starší přípravka, Vydáno dne: 28. 05. 2009

Po prohře s Aritmou jsme nezvládli ani zápas s Podolím. Začátek zápasu vypadal slibně. Zatlačili jsme Podolí před jejich bránu, ale nepodařilo se nám vystřelit. Podolí se oklepalo a začalo hrát svoji hru. Dobrým pohybem a přesnými nahrávkami nás zatlačili. Několikrát vystřelili, ale nedařilo se jim překonat Píra v brance. Až v patnácté minutě se podařilo překonat naší obranu a vstřelit vedoucí branku. Podolí se po vstřelené brance uklidnilo a mělo jasnou převahu. Naši útočnici nedokázali podržet balon a zakončit. Naopak domácí si vypracovali několik šancí, ale Píro nepostil žádnou branku. Tak se šlo do kabin za nepříznivého stavu 1:0.

Do druhého poločasu jsme potřebovali zpřesnit nahrávky a začít útočit. To se nám ale nevedlo. Soupeř nás dobře napadal a nepouštěl nás na jejich polovinu. Podolí nás jasně předčilo ve všem. Přidalo ještě jednu branku a zaslouženě zvítězilo 2:0.

AFK Slavoj Podolí - FC Tempo Praha 2:0 (1:0)
Tempo: Píro - Hlaváč, Klajbl, Petřek, Obermajer, Löfler, Kuriš, Pekárek, Vejšický, Slavíček, Chleborád, Adámek.