Ml. dorost: FC Tempo Praha - SK Union Vršovice 3:7

Autor: Milan Dejl <M.Dejl(at)seznam.cz>, Téma: Mladší dorost, Vydáno dne: 30. 05. 2009

Zápas, který mladší dorost odehrál proti Vršovicím, byl zápasem dvou tak diametrálně odlišných poločasů, že se tomu ani nechce věřit. Zatímco hosté vlétli do zápasu s plným nasazením, my jsme hráli stejně jako ve středu proti Čechii Smíchov. Ovšem soupeř byl jiných kvalit. Výkon obrany byl katastrofální a ani ostatní hráči nebránili dobře. Výsledkem toho byl stav utkání ve 26. minutě 0:6 a byli jsme zralí na ručník. Teprve od třicáté minuty jsme se začali pomalu probouzet a pohybovat se po hřišti. Začali jsme i útočit. Do té doby naše útočná aktivita byla takřka nulová. Stav zápasu se do poločasu již nezměnil.

Bouřka v kabině byla značná a ta i změny v sestavě znamenaly i změnu na hřišti. Probuzení celého mužstva bylo znát. Suverenita hostů vzala zasvé. Chyby v obraně hostů přiměly trénera hostů značně zvýšit hlas. Nám se podařilo snížít na 2:6 a převzít otěže zápasu do svých rukou. Hosté svým sedmým gólem nás přibrzdili, ale my jsme dál hráli aktivně přidali třetí gól a kdyby Matoušek a Hnát proměnili své brankové příležitosti, mohlo skóre vypadat mnohem lépe, než konečných hokejových 3:7.

Je s podivem, že hráči, kteří odehrají v sobotu zápas za starší dorost, mají dostatek sil i na zápas mladšího dorostu a ti, co nastupují pouze za mladší dorost, nemohou už o poločase. I když při jejich účasti a nasazení na trénincích to tak divné není.

FC Tempo Praha - SK Union Vršovice 3:7 (0:6)
Branky Tempa: Hnat 2, Sehnoutka.
Tempo: Slováček (29. Varecha) - Lacina, Selichar, Tročil (41. Hlavík), Houška - Čemus (53. Procházka), Sehnoutka, Šulc, France - Hnat, Matoušek.