St. dorost, příprava: FC Tempo Praha - Admira Praha 3:1

Autor: Richard Klípa <klipa.richard(at)seznam.cz>, Téma: Starší dorost, Vydáno dne: 22. 08. 2009

Ve druhém přípravném zápase jsme na domácí půdě přivítali mužstvo Admiry Praha, které hraje pražský přebor. Oproti zápasu s Braníkem jsme museli počítat s menším počtem hráčů z důvodů zranění a dovolených.

Začátek utkání nás nezastihl v úplné formě a soupeř měl více ze hry. Postupně se hra vyrovnávala, ale Admira měla více šancí. Jednu využila při naší chybě v obraně a soupeř vedl. Po chvilce jsme ještě stačili vyrovnat Klípou a za pár minut darovali mužstvu z Kobylis možnost penaltou zvýšit vedení. Naštěstí soupeř přestřelil a odcházelo se do šaten za stavu 1:1.

Ve druhém poločase se hra nezměnila, šancí bylo na obou stranách více než dost, ale žádná nepadla do sítě. Postupně jak čas ubíhal, přebírali jsme více iniciativy a soupeř znervozněl. Spíše se soustředil na rozhodčího, jak má a co nemá dělat. Ke konci zápasu jsme strhli vedení na svoji stranu, kdy dvěma góly France zvýšil na 3:1. Svoji příležitost zahodil Čemus, kdy sám před brankářem hostí zazmatkoval a pouze ho nastřelil. O chvilku později po krásné akci z levé strany Klípa krásnou střelou z 30 metrů trefil břevno a tím se završil pěkně odehraný zápas. Tentokrát nás v brance podržel Varecha a forma mu snad vydrží do dalších zápasů.

FC Tempo Praha - FK Admira Praha 3:1 (1:1)
Branky Tempa: France 2, Klípa.
Tempo: Varecha - Šimek, Procházka, Kvapil, Šulc, Klípa, Linhart, Sehnoutka, France, Roman, Hnat, Lacina, Bečvář, Čemus.