Ml. žáci A: FC Tempo Praha – SK Sparta Krč 1:4

Autor: Jiří Šak <info(at)fctempo.cz>, Téma: Mladší žáci, Vydáno dne: 06. 09. 2009

V našem prvním mistrovském utkání jsme přivítali tým Sparty Krč. Bude to jeden z favoritů skupiny. Soupeř nás převyšoval po celý zápas. Měl lepší pohyb a hru s balonem. V prvním poločase jsme špatně obsazovali hráče a nechávali je nebezpečně střílet. Branku jsme dostali po nedorozumění ve středu pole v 9. minutě, druhá padla po krásné střele z 20 metrů z levé strany v 15. minutě.

Do druhého poločasu jsme udělali pár změn. Ve 35. minutě jsme se dostali do šance, kdy J.Moudrý běžel sám na branku, obránce ho doběhl. Honza mu udělal kličku a vystřelil pouze do brankáře. Za dvě minuty soupeř zvýšil vedení na 3:0 po jediném zaváhání našeho brankáře, který zachytal velice spolehlivě. Ve 42. minutě padla další branka do naší sítě po krásné akci soupeře. Ve 47.minutě jsme se dočkali i my, kdy J. Moudrý proměnil svoje sólo. O dvě minuty mohlo být ještě veseleji, když Pekárek šel sám na brankáře, který ale stál mimo vápno, a bohužel mu nevyšla klička. Soupeř vyhrál naprosto zaslouženě.

FC Tempo Praha – SK Sparta Krč 1:4 (0.2)
Branka Tempa: 47. Jan Moudrý.
Tempo: Opletal – Šváb – Kofroň, Lazarov (10. Heinc), Baroch – Kalina (50. Musílek), Hrstka, Štěpánek, Holub – Veselý (17. Pekárek), J. Moudrý.

Fotogalerie: (autor: Ladislav Nussbauer)