Ml. přípravka C: FC Tempo Praha - ČAFC Praha 11:0

Autor: Sylva Lingová <sylvar(at)seznam.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 08. 09. 2009

V neděli 6.9. jsme na Tempu přivítali hráče ČAFC. Mladší přípravka C nastoupila proti soupeři v plné síle a konečný dvouciferný výsledek musel být pro tým ČAFC „studenou sprchou“. Kluci byli na začátku utkání trochu roztěkaní, prázdninová přestávka byla znát, takže zapomínali na „svá hráčská postavení “, ukopávali si míče a zapomínali na přihrávky, po pár odehraných minutách a zvučných radách svého trenéra se pustili lépe do hry, kde byly vidět i náznaky kombinace. Bojovnost a sebevědomí kluků se začaly brzy zvyšovat a s tím i vstřelený počet gólů do branky soupeře. Již po prvním poločase, který skončil 8:0 pro Tempo, bylo zřejmé, že výhru už soupeř těžko získá.

Ve druhé polovině zápasu inkasoval soupeř ještě tři góly, konečný výsledek utkání narostl na 11:0 pro Tempo. Tempáci byli po celou dobu zápasu technicky zdatnější, viditelně lépe chápali taktiku hry.

Mladší přípravka C zahájila svou sezónu vysokým vítězstvím, nezbývá než držet palce, aby úspěšnost a bojovnost kluky provázela i nadále.

FC Tempo Praha - ČAFC Praha 11:0 (8:0)
Branky: Dan Michl 3, Petr Hodouš a Sebastian Ling 2, Patrik Bešťák, Jakub Kvasnička, Ladislav Runanin, Michal Škach.