St. dorost: FC Tempo Praha - SK Zbraslav 6:1

Autor: Richard Klípa <klipa.richard(at)seznam.cz>, Téma: Starší dorost, Vydáno dne: 10. 09. 2009

SeNa domácím hřišti jsme v prvním kole přivítali mužstvo ze Zbraslavi, kterému se v minulém ročníku moc nedařilo. Bylo to první utkání, a tak kluci měli chuť do tohoto zápasu vlítnout a získat tři body. V prvních 45 minutách jsme hráli celkem pohledný fotbal a dařilo se kombinačně i střelecky. Soupeř se na trávníku moc nepohyboval, a tak nám umožňoval si zahrát tréninkový zápas. Po prvé půli jsme vedli 5:0, kde se střelecky prosadili Balun, Hnat dvakrát, France a Klípa, kterému nebyl gol uznán pro ofsajd.

O poločase jsme si řekli, že využijeme slabšího soupeře k nastřílení většího počtu gólů. Bohužel všechno bylo jinak a my se přestali pohybovat úplně stejně jako hráči Zbraslavi. Mysleli jsme si, že to tam bude padat samo a někteří hráči začali pořád diskutovat s rozhodčím, jak má a co nemá pískat. Soupeř snížil na 5:1 po naší obranné hrubce a my za chvilenku opět přidali branku Francem.

Zápas skončil výhrou 6:1, ale druhý poločas neměl s fotbalem nic společného. S tímto přístupem se silnějším soupeřem to asi nepůjde. Pokud budeme chtít postoupit, tak na sobě musí kluci pracovat tvrději než doposud. V sobotu se hraje proti Stodůlkám, které sestoupily z přeboru a tento tým nás prověří.

FC Tempo Praha - SK Zbraslav 6:1 (5:0)
Branky Tempa: Hnat, France a Balun 2.
Tempo: Flaks (67. Slováček) - Linhart, Selichar, Šimek (61. Šulc), Procházka - Klípa, Balun, Sehnoutka (72. Bečvář), France - Hnat, Matoušek (52. Čemus). Připraven: Kvapil.