Ml. žáci B: FC Háje JM C - FC Tempo Praha B 9:1

Autor: Michal Netušil <mnetu(at)seznam.cz>, Téma: Mladší žáci, Vydáno dne: 17. 09. 2009

Zápas pro nás nezačal dobře. Ještě při rozcvičení se zranil Čáslavský a byl mimo hru. Hned v první minutě se do našeho vápna dostal útočník Hájů a dal vedoucí branku, 1:0. Nedařilo se nám udržet balon a hlavně jsme byli slabí v osobních soubojích. Druhou branku jsme dostali v 15. minutě, 2:0. Soupeř nás nepouštěl z vlastní poloviny. Na 3:0 zvyšovaly Háje ve 22. minutě po chybě v obraně. Do poločasu Háje přidali jestě jednu branku a skóre bylo 4:0.

Do druhého poločasu jsme vstoupili s cílem zlepšit hru. To se nám ale nepovedlo. Soupeř nás do ničeho nepouštěl a kontroloval utkání. Rychle přidal dvě branky a ve 40. minutě jsme prohrával 6:0. Do konce zápasu jsme obdrželi ještě tři branky a modlili se, ať to není 10:0. Těsně před koncem, v 59. minutě se blížil do vápna Hájů Vejšický. Domácí ho faulovali a kopali jsme penaltu. Tu proměnil Vejšický a vstřelil čestný gól na 9:1. Nutno dodat, že jsme hráli proti klukům o rok starším.

FC Háje JM C - FC Tempo Praha B 9:1 (4:0)
Branka Tempa: Vejšický.
Tempo: Píro - Hlaváč, Klajbl, Jelínek, Klíma (31. Žákovský), Fiala (31. Petřek, 51. Bureš), Löfler, Slavíček, Vejšický, Kuriš, Marinov (21. Brych).