Ml. přípravka C: Bohemians 1905 - FC Tempo Praha 4:0

Autor: Sylva Lingová <sylvar(at)seznam.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 21. 09. 2009

V sobotu 19.9. pokračovali hráči mladší přípravky C v soutěži Mini cupu zápasem proti týmu Bohemians 1905. Základní sestava týmu byla oslabena, několik stabilních hráčů onemocnělo a nemohlo hrát. Nastala tak příležitost i pro další kluky, kteří měli šanci zabojovat a získat další fotbalové zkušenosti. Tým Bohemians podával od začátku zápasu vyrovnanější výkon, jeho hráči lépe zvládali přihrávky a v první poločas hry dokázali vstřelit tři góly do branky Tempa. Naši hráči první polovinu zápasu naopak promarnili, nebyli schopní žádné spolupráce a snad pocit, že jsou v zápase horší, je vedl k častým chybám, dovednosti, které jindy běžně zvládají, jako by najednou neuměli. Ve druhém poločase jsme inkasovali čtvrtý gól, který potvrdil i konečný výsledek 4:0 pro tým Bohemians 1905.

K dobru je naším klukům to, že se v druhém poločase více snažili, vzniklo i několik gólových šancí, které bohužel neskončily úspěchem.

Závěrečné penalty skončily 9:4 pro hráče Bohemians, kteří předvedli, že umí střelu pěkně zdvihnout a dát do ní patřičnou sílu.

Bohemians 1905 - FC Tempo Praha 4:0 (3:0)
Tempo: Bešťák - Filip, Panc, Mudra, Radimský, Krýda, Škach, Ling, Hodouš, Michl, Vondrášek, Michlík, Lhota.