Muži B: ČAFC Praha B - FC Tempo Praha B 5:1

Autor: Daniel Morávek <danielmoravek(at)seznam.cz>, Téma: B muži, Vydáno dne: 24. 09. 2009

Nedělní zápas tempácké benfiky opět posunul hranici možností absurdnosti fotbalu o krok dále. Tempo na hřišti ČAFC totiž nastoupilo v osmi lidech, které museli doplnit dva původně plánovaní náhradníci. Na začátku zápasu nedisponovalo ani brankářem, takže do příjezdu Varechy chytal záložník Klouda. Zatímco Pepa Klouda čisté konto udržel, Honza Varecha obdržel gól takřka ihned po svém nástupu. Za stavu 1:0 pak neproměnil velkou šanci přepracovaný Šíma a Čafka v podstatě z protiútoku dala na 2:0. Velký podíl na brance ovšem nesl Petr Dedek, který se pokoušel na vlastním malém vápně řešit komplikovanou situaci fotbalově. Fotbalově ji nakonec skutečně vyřešil a ČAFC ve skóre odskočila. Do poločasu ještě domácí přidali po rychlém brejku a hezké akci třetí branku a ta prakticky rozhodla o zápase.

Druhá půle sice začala tlakem Tempa, avšak gól se hostům vstřelit nepodařilo. Naopak to byli domácí, kteří svůj gólový účet ještě rozšířili o dvě branky. Několik minut před koncem výsledek korigoval na konečných 5:1 Petr Dedek.

ČAFC Praha B - FC Tempo Praha B 5:1 (3:0)
Branka Tempa: Dedek.
Tempo: Varecha - Slavíček, Hlavička, Morávek, Josef Hurka, Vališ (46. Šimek), Dedek, Vitásek (51. Balun), Šíma, Klouda, Horna.