Ml. žáci B: Jižní Město Chodov - FC Tempo Praha B 7:3

Autor: Michal Netušil <mnetu(at)seznam.cz>, Téma: Mladší žáci, Vydáno dne: 16. 10. 2009

Do zápasu jsme nastoupili s dvěma posilami z áčka Pavlem Hrstkou a Markem Veselým. Zápas jsme začali aktivně. Dostali jsme se do první šance hned ve 3. minutě, když Hrstka vybídl Kuriše krásnou ulicí. Kuriš si s tím poradil a otevřel skóre utkáni - 0:1. Bohužel jsme se z vedení neradovali příliš dlouho. O minutu později dostal míč do nohy útočník Chodova. Ten si pohrál s naší obranou a jednoduše srovnal na 1:1. O další změnu skóre se postaral opět Kuriš v 8. minutě, který si naběhl do vápna, kde byl sražen k zemi. Rozhodčí nařídil penaltu. Míč si postavil sám Kuriš a s přehledem ji proměnil - 1:2. To bylo ale z naší strany vše.

Ve 12. minutě si pohrál s naší obranou domácí útočník, který se dostal až do vápna, kde nahrál na volného spoluhráče na vápno a ten vyrovnal na 2:2. O dvě minuty později se dostal do další gólovky Chodov a otočil skóre na 3:2. Ve 24. minutě se dostal po pravé straně hráč Chodova až před branku a uzavřel poločasové skóre na 4:2.

Ve druhém poločase jsme se snažili útočit, ale Chodov nás trestal z rychlých brejků. K jednomu se dostali domácí hned ve 33. minutě a zvýšili na 5:2. Nedařilo se nám udržet míč a navíc jsme ztráceli míč v útočné fázi, čehož domácí jednoduše využívali. Ve 43. minutě se dostali domácí k centru z pravé strany a nikým nehlídaný hráč Chodova zvýšil na 6:2. V 51. minutě dostal míč Chleborád, který si s míčem poradil a nacentroval ho přesně na Vejšickýho. Ten snížil na 6:3. V samém závěru Chodov upravil na konečných 7:3.

Nutno dodat, že jsme hráli proti klukům o rok starším. My jsme ale měli být důraznější a neztrácet tolik míčů vepředu.

Jižní Město Chodov - FC Tempo Praha B 7:3 (4:2)
Branky Tempa: Kuriš 2, Vejšický.
Tempo: Píro, Petřek (16. Klíma, 46. Brych), Klajbl, Veselý, Hlaváč, Hrstka, Slavíček, Vejšický, Chleborád, Kuriš, Löfler (41. Čáslavský).