Muži B: FC Tempo Praha B - Sokol Bílá Hora 0:5

Autor: Martin Fetr <fetrm(at)seznam.cz>, Téma: B muži, Vydáno dne: 25. 10. 2009

Jak napovídá výsledek tohoto zápasu, utkání mělo jednoznačný průběh. V prvním poločase jsme měli nějaké šance na vstřelení gólu, ale soupeř byl lepší a přehrával nás zvláště brejky do naší unavené obrany ze čtvrtečního 15minutového výběhu. Oba góly padly po našich chybách, plynoucích z nedůrazu a laxního obsazování protihráčů. První gól padl po výkopu hostujícího gólmana, balón zachytil až útočník, který nahrál vedle sebe na nikým nehlídaného rozběhnutého záložníka, který s přehledem zaskóroval. Druhý gól padl po standardní situaci hostů. Soupeř rychle rozehrál kolem zdi, nabíhající hráč zacentroval, míč proběhnul malým vápnem, kde ho v druhém rohu nikým neatakující hráč uklidil do naší brány. Do šaten se šlo za stavu 0:2 s odhodláním soupeře ještě potrápit.

Kdyby hráči Bílé Hory o půli nepřemluvili našeho spoluhráče Jirku, mohli jsme se ještě pokusit výsledek zkorigovat. Jenže Jiří podlehl. Na začátku poločasu dal se skoro neznatelnou pomocí soupeřů dva góly (pravda, jeden se znatelnou pomocí našeho gólmana) a posunul se v tabulce střelců. Škoda jen, že mířil do vlastní brány. Ze stavu 0:2 bylo rázem 0:4. Od té doby se už každý koukal na hodinky a nedočkavě očekával konec zápasu, přestože zbývalo do konce zápasu víc jak 35 minut. Soupeř v průběhu ještě navýšil skóre na 0:5 a debakl byl dokonán.

Soupeř byl jasně lepší, nutno podotknout, zatím asi nejlepší soupeř, s kterým jsme hráli.

FC Tempo Praha B - Sokol Bílá Hora 0:5 (0:2)
Tempo: Varecha - Valášek, Hlavička, Slavíček, Morávek, Brutovský, France (61. Stejskal), Dedek, Šíma (11. Šulc), Hlavík (81. Horna), Prokop.