Ml. přípravka C: FC Tempo Praha - FK Gordic Kačerov 0:5

Autor: Sylva Lingová <sylvar(at)seznam.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 02. 11. 2009

Naše domácí hřiště bylo místem dalšího minicupového zápasu, naším protivníkem byl FK Gordic Praha Kačerov. Tento zápas měl prověřit naše síly a rozhodnout o umístění v tabulce Mini cupu po prvním kole jeho zápasů. Po předešlých zdařených výhrách mohli největší optimisté doufat i v prozatímní první místo a těšit se, že Gordic porazíme.

Již od počátku zápasu směřovala však hra k naší bráně, kluci prospali začátek a časně inkasovali dva góly, které některým z nich předčasně brzo přinesly pocit ztraceného zápasu. V týmu soupeře nám pak stačili dva schopní hráči a měli jsme "plné ruce práce". V osmnácté minutě prvního poločasu padl do naší brány třetí míč a završil tak půlku zápasu na 3:0 pro Kačerov.

U druhého poločasu nám opět nepřály štěstí první minuty, v šesté a sedmé minutě jsme inkasovali gól, a prohloubili tak svou prohru. Bylo zřejmé, že soupeř je nad naše síly, že v týmu z Kačerova jsou šikovní hráči, jenž si poradí i s naší obranou a kromě jiného jsou i například schopní vstřelit gól z rohového kopu. Přes všechno je ale nutné říci, že kluci bojovali a poctivě se snažili. Pěkný výkon podal Jakub Kvasnička, Ondra Filip vehementně pronásledoval střelce soupeřova týmu a marnil jeho akce proti naší bráně a každý z týmu odved svůj kus práce, bohužel soupeř byl lepší, ale to ke sportu patří a prohra 0:5 nás nesmí moc položit na kolena, vždyť v neděli pokračujeme zápasem s Bohemkou.

FC Tempo Praha - FK Gordic Praha Kačerov 0:5 (0:3)
Tempo: Matyáš Vágner - Ondra Filip, Milan Mudra, Lukáš Radimský, Matyáš Havlíček, Sebastian Ling, Pavel Krýda, Daniel Michl, Petr Hodouš, Jakub Kvasnička, Patrik Běšťák, Filip Snížek, Vojta Panc, Filip Vrla.