Ml. dorost: FC Tempo Praha - SK Čechie Smíchov 12:0

Autor: Ivo Flaks <flaks(at)chello.cz>, Téma: Mladší dorost, Vydáno dne: 10. 11. 2009

V předposledním utkáním podzimní části sezony jsme nastoupili naposledy na domácím hřišti, proti mužstvu Čechie Smíchov. Vzhledem k několika nemocným hráčům bylo mužstvo doplněno o tři hráče r.93. Soupeř nás zklamal hned po příjezdu, kdy nám oznámil, že přijel pouze s osmi hráči, takže utkání nebude mít patřičnou úroveň. To se taky naplnilo do posledního písmene. Soupeř se dostal za celý zápas sporadicky na naši polovinu hřiště. Naši převahu jsme vyjádřili i golově a poločas skončil 7:0.

Ve druhé půli jsme přidali ještě pět branek a to ještě Sehnoutka nedal penaltu, napravil to až Mašek, který tu další zužitkoval. Jinak není o něčem dalším třeba psát. Utkání bylo pro nás pouze jako trénink a v tomto duchu jsme jej i odehráli. Za zmínku snad ještě stojí aktivní hra Hnata, který svým důrazem dokázal dát pět branek. Bohužel náš kanonýr Horn byl nemocen a ostatní se moc neprosadili, opět místo střelby komplikovaně nahrávali ve vápně jakoby se snad báli vystřelit. Při větším důrazu mohlo být naše skore výrazně vyšší. V posledním utkání podzimu nastoupíme proti mužstvu PSK Union.

Videoreportáž Vladimíra Horna ZDE

FC Tempo Praha - SK Čechie Smíchov 12:0 (7:0)
Branky: 12., 17., 26., 41. a 43. Hnat, 66. a 71. Hájek, 5. a 37. Novák, 35. Kristek, 36. Čemus, 65. Mašek.
Tempo: Švejda - Lehký, Čech, Hájek, Bláha (41. Herdegen), Novák(65. Možný), Kristek, Sehnoutka (71. Kabele), Dvořák, Hnat, Čemus (40. Mašek). Připraven: Žurav.