St. dorost, ZT ČAFC: SK Hostivař - FC Tempo Praha 2:6

Autor: Milan Dejl <M.Dejl(at)seznam.cz>, Téma: Starší dorost, Vydáno dne: 26. 11. 2009

K prvnímu zápasu zimního turnaje na Čafce jsme nastoupili proti mužstvu Hostivaře. Nemocemi prořídlý tým nastoupil s odhodláním zvítězit. Od první minuty jsme převzali otěže zápasu do svých rukou a první odměnou byla branka již ve třetí minutě. Náš nově složený útok zaměstnával soupeřovu obranu za vydatné podpory záložní řady, ale občas zapomínal na obrannou činnost. Naši hru tentokrát zdobil pohyb bez míče, křižné a přesné přihrávky a kombinační hra. Do přestávky jsme náš náskok navýšili na 3:0.

Po krátké přestávce jsme opět aktivně zahájili hru, která byla pravým opakem našeho výkonu v posledním mistrovském utkání. Protože se střídalo hokejově, občas nám skřípala souhra. Zejména v obranné činnosti. Skóre narůstalo v náš prospěch, ale okénka v obraně umožnila Hostivaři uhrát konečný výsledek 6:2.

V tomto zápase se nám podařilo konečně odehrát dva poločasy naplno, i když výkon nebyl bez chyb. Nováčkové v sestavě na sebe upozornili dobrým výkonem. Všichni hráči přispěli svým dílem k pohlednému zápasu, který jsme měli mírně ulehčený soupeřem, který nebyl zcela stoprocentně fit po sobotní rozlučce.

SK Hostivař - FC Tempo Praha 2:6 (0:3)
Tempo: Varecha - Lacina, Houška, Kučera, Selichar, Nehasil, Šulc, Klípa, Sehnoutka, France, Benda, Balun, Klusák, Šimek.