Ml. přípravka C: Další triumf v Dobřichovicích

Autor: Vladimír Ling <info(at)fctempo.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 02. 02. 2010

Letošní druhý turnaj v Dobřichovicích jsme zahájili proti Šeberovu skoro již tradičním způsobem a to laxně až lehkovážně. Hrálo se sice převážně na polovině soupeře a měli jsme i mnoho šancí, ale jediný gól zápasu padl z ojedinělé šance v 6. minutě do naší sítě. Po tomto úvodu se někteří rodiče, a možná i kluci, obávali, jak dopadne zápas s Vršovicemi. Dan Michl coby nahrávající a Matyáš Havlíček jako střelec hned po rozehrání jasně utnuli naše obavy. Když si role ve čtvrté minutě vyměnili, upravili stav na 3:0. Výsledek 5:0 ukázal výrazné zlepšení a naději na postup. K tomu jsme museli vyhrát nad Motorletem.

Začátek byl opatrný, než se konečně v 6. minutě trefil Sebastian Ling a do 8. minuty přidal Vojta Panc dva góly. Soupeř stačil před koncem jen snížit na pro nás postupových 3:1.

Semifinále proti Braníku bylo drama do poslední minuty, spousta šancí , bojovnost a spolehlivost obran i brankářů, není divu, že zápas končil výsledkem 0:0 a šlo se na penalty. V první sérii Vojta Panc napálil míč vedle brankaře, který si na míč sáhl, ale nezabránil mu v cestě do sítě. Druhou Dan Michl umístil k tyči takovou ranou, že brankář neměl nejmenší šanci. Matyáš Vágner v bráně oba soupeře vychytal a finále bylo naše.

Tam nás čekal úvodní soupeř Šeberov, naštěstí s úplně jiným průběhem. Ve 3. minutě se prosadili naši obránci Vojta Panc a zakončující Filip Snížek a chvilku nato Vojta Panc přidal další asistenci Danovi Michlovi. Zápas se pak v poklidu dohrál.

V závěrečném vyhlášení byl oceněn i Dan Michl jako nejlepší hráč turnaje. K tomu je třeba vyzdvihnout výkon Matyáše Vágnera v bráně a Vojty Pance, který měl 3 nahrávky a 3 góly, což je na obránce výborný výsledek.

Sestava: Matyáš Havlíček, Dan Michl, Vojta Panc, Filip Snížek, Pavel Krýda, Sebastian Ling, Patrik Bešťák, Milan Mudra.

Branky + asistence: Panc 3+3+pok.kop, Michl 2+3+ pok.kop, Havlíček 3+0, Snížek 1+2, Ling 1+0, Bešťák 1+0, Krýda 0+1.