Ml. přípravka B: Domácí turnaj na umělce - 2. a 3. místo

Autor: Jana Matysová <jana.matysova(at)internetzababku.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 16. 03. 2010

Předposlední domácí turnaj zimní sezóny 2009/2010 jsme sehráli na naší umělce. Nakonec ze šesti mužstev se turnaje zúčastnily jen čtyři a z toho dvě naše. Nejprve den před turnajem odhlásila svoji účast Příbram a pak v samotný den turnaje přijel Beroun, který měl přihlášené dva týmy, jen s devíti kluky.

Tempo (čž) - V. Žižkov – první zápas sehráli naši kluci v červenožlutých dresech s Viktorií Žižkov. Již ve třetí minutě prvního poločasu se podařilo Tomáši Luskovi, vstřelit soupeři gól. Bohužel to byla v tomto utkání jediná branka, kterou jsme viděli. I když jsme převážnou část zápasu měli nad soupeřem herní převahu, nepodařilo se nám náš náskok zvýšit. Výsledek 1:0.

Tempo (zb) - Beroun – druhý zápas sehráli naši kluci v zelenobílých dresech se soupeřem z Berouna. Již od samého začátku bylo jasné, že se jedná o silného soupeře. I přes snahu našich kluků se většina zápasu odehrávala na naší půlce. A útok soupeře byl ke konci první poloviny nakonec úspěšný. A tak jsme do druhého poločasu nastupovali s brankovým rozdílem. Ale naši kluci to tak nechtěli nechat. V jedné útočné akci se podařilo Romanu Třískovi poslat pěknou přihrávku na Ondru Hrachovského, který ji bezpečně umístil za záda soupeřova brankáře. Výsledek utkání 1:1.

Tempo (čž) - Beroun – další zápas s Berounem svedli kluci v červenožlutých dresech. Ti však byli méně úspěšní než jejich týmoví spoluhráči. I přes veškerou snahu udržet alespoň bezbrankovou remízu, skončilo toto utkání stavem 0:1 a to jen zásluhou přímého kopu, kterým v šestnácté minutě získal soupeř výhodu.

Tempo (čž) - Tempo (zb) – obě naše mužstva spolu sehrála pěkný vyrovnaný zápas. Na obou stranách jsme viděli pěkné útočné akce, kluci se pouštěli do pěkných soubojů, a tak nebylo překvapením, že výsledek utkání skončil 0:0.

Tempo (zb) - Beroun – druhý zápas s Berounem dopadl tentokrát pro zelenobílé borce špatně. Někteří kluci už byli unaveni a i když se nám první poločas podařilo udržet bezbrankovou remízu, druhý už to bylo horší. V tomto poločase se soupeři podařilo dvakrát přehrát naši obranu a umístit míč za gólmanova záda. Konečné skóre 0:2.

Tempo (čž) - Beroun – zato druhý zápas borců v červenožlutých dresech s Berounem byl úspěšnější. Tady se podařilo našim klukům dostat se za pomoci přihrávky Pavla Šenka a střely Artura Fryše do vedení a toto vedení si pak kluci udrželi až do konce zápasu. Výsledek utkání 1:0

Nakonec se pak naši borci v červenožlutých dresech umístili na druhém místě a zelenobílí tým získal bronzový kov.

Branky: Ondra Hrachovský 2, Tomáš Lusk, Martin Škoda, Artur Fryš.

Tempo (čž): Artur Fryš, Lukáš Hála, Vojtěch Kučera, Jakub Leun, Tomáš Lusk, David Martínek, Pavel Šenk.

Tempo (zb): Šimon Bouma, Fanda Holý, Ondřej Hrachovský, Martin Matys, Martin Škoda, Roman Tříska.